Реферат «Маркетинговий аудит», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 20.03.2011 19:56 · від Оля · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 1. Основи аудиту та аналізу маркетингу. 4 2. П’ятифазна модель аудиту 7 3. SWOT - аналіз як інструмент аудиту 9 4. Питання маркетингового аудиту 11 5. Концепція аудиту внутрішнього маркетингу 14 Висновок 18 Список використаної літератури 19

Висновок

Таким чином, маркетинговий аудит - це систематичне, усебічне вивчення діяльності, середовища, цілей і стратегій компанії для виявлення проблем і можливостей компанії. Це не разовий захід, а постійний і безперервний процес, що поставляє інформацію про стан всіх елементів системи маркетингу на підприємстві та про ринки. Маркетинговий аудит дозволяє з'ясувати, чи дійсно фірма використовує кращі з наявних у неї можливостей і наскільки ефективно вона це робить.

У результаті аналізу всіх аспектів маркетингової діяльності фірми аудитор отримує певну інформацію про стан фірми. На її основі робляться певні висновки та рекомендації для керівництва, які воно може використовувати для підвищення ефективності маркетингової політики. Також перевагою є те, що в результаті аудиторського аналізу можуть виявитися відомості раніше не беруться до уваги керівництвом.

Таким чином, маркетинговий аудит є дійсним інструментом підвищення ефективності маркетингової і підприємницької діяльності фірми.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?