Курсова робота «Розрахунок маршруту по міжнародній транспортній системі», 2007 рік

З предмету Інше · додано 20.03.2011 17:36 · від KING_CRASH · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Схеми маршрутів. 2. Технічна характеристика рухомого складу. 3. Вимоги до транзитних країн та країни призначення щодо проїзду по їх території. 4. Розрахунок вартості поїздки автомобіля при перевезенні вантажу у міжнародному сполученні. - Обчислення складових фонду заробітної плати ФЗП. - Визначення витрат на автомобільне паливо. - Визначення витрат на мастильні та інші експлуатаційні матеріали. - Витрати на ТО та сервісне обслуговування. - Витрати на автомобільні шини. - Витрати Смп, пов’язані з оформленням оборотного рейсу. - Загальногосподарські витрати. - Загальні витрати на виконання оборотного рейсу. - Собівартість перевезення. - Розрахунок часу поїздки з двома водіями. Висновок.

Висновок

У даній курсовій роботі ми сформували теоретичні уявлення та спеціальні знання про організацію міжнародних автомобільних перевезень, режим роботи та відпочинку екіпажів ТЗ, вивчили та врахували основні положення міжнародних конвенцій та угод про міжнародне перевезення вантажів, набули практичних навичок з питань розрахунку витрат на виконання міжнародних перевезень.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?