Курсова робота «Облік процесу виробництва та формування собівартості готової продукції», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 20.03.2011 16:50 · від Наталья · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. .4 1.Теоретична частина 5 2.Практична частина. .12 2.1. Нарахування заробітної плати працівникам 12 2.2. Складаємо журнал реєстрації господарських операцій. 14 2.3. Відкриття синтетичних рахунків по залишках на рахунках бухгалтерського обліку станом на початок місяця та журналу господарських операцій. .19 2.4. Складаємо оборотну відомість по синтетичним рахункам. 25 Висновки 26 Список використаної літератури 27 Додатки 28

Висновок

Під організацією бухгалтерського обліку слід розуміти цілеспрямовану діяльність керівників підприємства по створенню та постійному впорядкуванню і вдосконаленню системи бухгалтерського обліку з метою забезпечення внутрішніх та зовнішніх по відношенню до підприємства користувачів необхідною інформацією.

Отже, в ринкових умовах господарювання, щоб головний бухгалтер міг виконувати свої обов'язки і використовувати свої права, він повинен бути економічно і юридичне освіченим, знати різні методи формування тих або інших показників і результатів діяльності, повинен вміти вибрати і запропонувати керівництву той варіант облікової політики, який найбільш повно забезпечує реалізацію прийнятої на підприємстві фінансової стратегії.

Збільшення і ускладнення господарських зв'язків в умовах ринку, а звідси - зростання оперативної інформації, необхідної для управління, вимагають подальшого удосконалення організації бухгалтерського обліку, а також підвищення рівня економічних знань та ділової кваліфікації всіх облікових працівників. Раціонально організувати облік можуть тільки спеціалісти, які володіють глибокими знаннями як з методології і техніки бухгалтерського обліку, так і з економіки, права, аналізу й аудиту.

Коментар модератора

Теоретична частина слабенька, в практичній частині хороший журнал господарських операцій, відкриття рахунків, є розрахунки до кожної операції. В додатках великий гарний наказ про облікову політику і застарілий (на жаль) план рахунку

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення