Курсова робота «Організація перевезень пасажирів на міському маршруті №31», 2010 рік

З предмету Автомобілі · додано 20.03.2011 15:08 · від KING_CRASH · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальний розділ 1.1. Характеристика маршруту 1.2. Пропозиції щодо вдосконалення організації перевезень на маршруті 2. Технологічний розділ 2.1. Аналіз результатів обстеження пасажиропотоків на маршруті 3. Виробничо-організаційний розділ 3.1. Нормування швидкості руху автобусів на маршруті 3.2. Вибір і обґрунтування транспортних засобів на маршруті 3.3. Визначення режимів роботи автобусів Висновки Список використаної літератури

Висновок

В даній курсовій роботі я здобув корисні навички, а саме: навчився знаходити дані по маршруту, а потім їх осмислити і вже після аналізу чітко викласти свої пропозиції щодо вдосконалення даного мені міського маршруту. Головною частиною курсового проекту, на мою думку, це було обстеження пасажиропотоків. Мною було зроблено дослідження маршруту №31 міського типу, і я знайшов такі показники, де є основний пункт тяжіння, та основні пасажиро утворюючі пункти. Також в даному курсовому проекті було вирахувано обсяги перевезення за годинами доби. За днями тижня, за місяцями року. І до цих обсягів було визначено коефіцієнти змінності. З них було чітко зрозуміло як змінюється обсяг перевезень.

Маршрут має недоліки і мною були запропоновані пропозиції, які направленні на знешкодження цих недоліків аби покращити якість та безпеку перевезення пасажирів.

Обчисливши обсяг перевезень за годинами доби, мною було вирахувано те що транспортні засоби які працюють на маршруті при певній кількості пасажирів у години “пік” не є ефективними. Тому я провів вибір найбільш ефективного транспортного засобу, вибір випав на CityLAZ 20, який по розрахунках має забезпечити найкращу ефективність роботи на маршруті. Ще те що вибір даного автобусу я проводив за максимальним значенням пасажиропотоку за годинами доби.

Виходячи з того що пасажиропотік не є постійною величиною, довелося чітко від нормувати скільки автобусів повинні працювати в ту чи іншу годину доби, аби забезпечити ефективну роботу і тим самим зменшити собівартість перевезень. Провівши певні розрахунки, мною було виявлено аби забезпечити гарну ефективність роботи автобусів потрібно щоб інтервал руху в години “пік складав” по 27 хв.

До всіх проведених мною розрахунків були виконані графіки на яких чітко зрозуміло зміну обсягу перевезень, і те що, дійсно, пасажиропотік є зміною величиною.

З даної курсової роботи я набув знання які допоможуть мені чітко нормувати маршрути міського сполучення.

Коментар модератора

Практична цікава.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?