Курсова робота «Витрати», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 19.03.2011 22:06 · від 123456 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. .3 1.Сутність та критерії визнання витрат. Класифікація витрат 5 2.Відображення витрат в бухгалтерському та податковому обліку 10 3.Проблеми обліку витрат та перспективи їх вирішення 17 Висновки 20 Список використаної літератури. 21 Додатки. 23

Висновок

Витрати виробництва є однією з найважливіших категорій фінансового обліку. За досконалої конкуренції вони впливають не тільки на розмір прибутку підприємства, а й на розширення виробництва, на можливість роботи фірми на певному ринку взагалі.

Ми з’ясували, що витрати включають 5 елементів, а саме: матеріальні витрати, витрати на оплату праці, відрахування на соціальні заходи, амортизацію та інші операційні витрати, а також з’ясували як їх відображають на рахунках бухгалтерського обліку. Також вияснили, які зміни відбулися в бухгалтерському та податковому обліку в зв’язку з набуттям чинності Податкового кодексу. А також виокремили проблеми обліку витрат та шляхи їх зниження на підприємствах.

Важливим етапом, на нашу думку, є формування ринкового середовища, зокрема умов для конкуренції виробників, які сприятимуть зниженню витрат, зростанню випуску товарів, зниженню цін на них.

В основі кожного економічного рішення лежить відповідь на питання: як співвідносяться витрати на виготовлення товару чи надання послуг з прибутком, отриманим від цієї діяльності. Детальніше ознайомлення з такою категорією, як витрати виробництва, що розглядалася в даній роботі, допоможе досконаліше зрозуміти перебіг економічних процесів, результатом яких є отримання прибутку.

Чітка побудова бухгалтерського фінансового обліку відповідно до змін, що відбуваються в його організації й техніці ведення, підвищує роль обліку як основного засобу одержання достовірної інформації для прийняття економічно обґрунтованих рішень і попереджень ризику у виробничо-господарській фінансовій діяльності підприємств у системі оподаткування, у зобов’язаннях довгострокових, поточних і розрахункових операцій, у складанні балансу, фінансової звітності тощо.

Коментар модератора

в додатках порівняльна характеристика обліку витрат за податковим кодексом і за законом про оподаткування прибутку

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення