Дипломна робота «Аналіз конкурентоспроможності підприємства», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 19.03.2011 13:52 · від Вікторія · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ І. Економічна сутність та значення конкурентоспроможності підприємства 7 1.1. Конкуренція – головна рушійна сила розвитку підприємства 7 1.2. Сутність і значення конкурентоспроможності підприємства. 16 1.3. Конкурентоспроможність та методи її оцінки 24 Розділ ІІ. Аналіз конкурентоспроможності підприємства 30 2.1. Аналіз ефективності діяльності підприємства 32 2.2. Аналіз конкурентоспроможності підприємства 54 Розділ ІІІ. Напрями підвищення Конкурентоспроможності підприємства 69 3.1. Стратегічні заходи щодо підвищення рівня 69 конкурентоспроможності 69 3.2. Пропозиції щодо підвищення конкурентоспроможності підприємства 71 Висновок. 75 Список використаної літератури 78 Додатки 80

Висновок

В даний час у літературі зустрічаються різні методики оцінки конкурентноздатності організації, але при цьому в нашій країні немає загальноприйнятої методики оцінки конкурентноздатності, що була б прийнятної для різних типів підприємств, що діють у різних сферах. Кожне підприємство оцінку своїх конкурентних позицій на ринку чи товарів послуг здійснює, керуючись методикою прийнятої на чи підприємстві користаючись вже існуючою методикою, що цілком адаптована до умов функціонування організації. При цьому більшість існуючих методик оцінки конкурентноздатності підприємства дорівнюють конкурентноздатність підприємства до конкурентноздатності товарів, вироблених даним підприємством. Конкурентноздатність товару в основному визначається співвідношенням ціна-якість у порівнянні з аналогічними товарами, представленими на ринку в даний момент часу.

Підприємство, як система, повинне бути саме по собі конкурентноздатним і не залежати від рівня конкурентноздатності її товарів. Висока конкурентноздатність організації повинна давати їй можливість випускати більш конкурентноздатну продукцію.

Оцінка конкурентноздатності є складною задачею, рішення якої повинно починатися з визначення найбільш значимих показників конкурентноздатності і виявлення їхньої вагомості в загальному інтегральному показнику конкурентноздатності підприємства. Погрішності у визначенні даного інтегрального показника конкурентноздатності підприємства з використанням більшості існуючих методик виникають при визначення коефіцієнта вагомості того чи іншого показника, тобто присвоєння даному показнику чисельного значення, що відповідає його вагомості. Багато методик засновані на тім, що дані числові значення різним показникам привласнюються експертами. Помилки, допущені в оцінці конкурентноздатності підприємства, можуть привести до помилок у керуванні конкурентноздатністю і як наслідок до погіршення ринкових позицій підприємства. Отже, вибір критеріїв оцінки і визначення їхньої вагомості, а також чисельного значення, є одним з найбільш важливих моментів при визначенні конкурентноздатності підприємства.

Конкурентноздатність підприємства це процес створення, випуску і реалізації товарів і послуг, що користаються попитом на даному ринку в даний момент часу. Показник конкурентноздатності підприємства є показником ефективності використання його фінансового, виробничого, науково-технічного і трудового потенціалу. Тому при оцінці конкурентноздатності підприємства більш правильним буде, якщо розглядати конкурентноздатність організації як суму однієї зі складових який буде конкурентноздатність її товарів (послуг), другий складовий при цьому буде конкурентний потенціал підприємства. При цьому варто враховувати, що показник конкурентноздатності підприємства це постійно змінюється величина, тобто, досягши визначеного рівня конкурентноздатності не можна зберегти даний рівень без усяких зусиль. Іншими словами процес підтримки і рости рівня конкурентноздатності підприємства є процесом, що вимагає керування.

Слід зазначити, що на відміну від конкурентноздатності товару конкурентноздатність підприємства не може бути досягнута в короткий проміжок часу. Конкурентноздатність організації досягається тривалою і бездоганною роботою на ринку. Отже, при порівнянні й оцінці трьох підприємств, що випускають однакові товари рівної якості, підприємство, що працює більш тривалий період часу на даному ринку буде мати конкурентні переваги перед підприємством тільки вхідним на даний ринок. Конкурентні переваги у свою чергу поділяються на зовнішні і внутрішні. Впливати на зовнішні фактори організація не в стан, але при цьому керівництво організації має всі необхідні умови для контролю внутрішніх факторів. Тобто, процес керування конкурентноздатністю підприємства зводиться до керування внутрішніми факторами організації. Досягнення внутрішніх конкурентних переваг організації здійснюється персоналом, при цьому особлива роль приділяється керівникам. Іншими словами конкурентноздатність організації прямо пов’язана з конкурентноздатністю персоналу підприємства і, особливо з конкурентноздатністю управлінського персоналу. Даний показник характеризує конкурентний потенціал підприємства. Досягти високої конкурентноздатності підприємства, навіть при наявності конкурентноздатного товару, без конкурентноздатного персоналу неможливо.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Види та форми конкурентної боротьби — Шлійко А.В.
  • Групи конкурентних стратегій — Шлійко А.В.
  • Механізми підвищення конкурентоспроможності АПК — Шлійко А.В.
  • Оцінка конкурентоспроможності аграрного сектору — Шлійко А.В.
  • Сутність конкуренції — Шлійко А.В.
  • Фактори впливу на конкурентну стратегію — Шлійко А.В.
  • Формування конкурентного статусу підприємницьких структур, оцінювання його рівня — Шлійко А.В.