Реферат «Стратегія і планування у системі міжнародного менеджменту», 2007 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 18.03.2011 17:24 · від Elina · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Міжнародні стратегії та їх відмінності 4 2.Економічна сутність стратегічного міжнародного альянсу 11 Висновки 19 Використана література 20

Висновок

Таким чином, потенційна корисність стратегічних альянсів, хоч і не для кожної фірми і не в кожній ситуації, безумовно, підтверджена практикою ведення багатонаціонального бізнесу. Проблема полягає в тому, щоб у відповідних ситуаціях змусити їх працювати з високою ефективністю. Складність виконання цього завдання зумовлена необхідністю подолання географічних відстаней і міжособистісних відмінностей, розбіжністю стратегічних потреб, часом, потрібним для проведення детальних переговорів і розвитку довіри між партнерами, непередбаченими конкурентними кроками, міжнародними кризами і багатьма іншими чинниками впливу. Наявність досвіду щодо створення міжнародних стратегічних альянсів є одним з ключів до успіху. Для фірми однаково важливі систематична робота з інституціоналізації та впровадження альянсових здібностей всередині корпорації, а також подальший дисциплінарний, методичний підхід до розвитку та управління альянсом.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?