Курсова робота «Стратегія розвитку Державної контрольно-ревізійної служби в Україні», 2009 рік

З предмету Фінанси · додано 17.03.2011 20:20 · від Юрий · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Становлення державної контрольно-ревізійної служби в Україні, її місце у системі органів державного фінансового контролю 5 2. Структура, функції та завдання державної контрольно-ревізійної служби України 13 3. Перспективи розвитку державної контрольно-ревізійної служби України 23 Висновки 36 Список використаної літератури 37

Висновок

Державна контрольно-ревізійна служба України посідає вагоме місце в системі забезпечення державного фінансового контролю за законністю та ефективністю використання бюджетних коштів органами державної виконавчої влади, установами та організаціями, станом і достовірністю бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Ця служба може і повинна зайняти більш активну позицію у вирішенні проблем, пов`язаних з підвищенням ефективності господарювання. Підвищення ефективності бюджетної політики держави викликає необхідність створення принципово нової системи державного фінансового контролю – одного з найважливіших інструментів побудови справедливої, конкурентоспроможної, ефективної держави.

Для вирішення зазначених проблем та ефективного управління фінансовими потоками необхідно методологічно обґрунтувати і на цій основі законодавчо закріпити розподіл контрольних повноважень та функцій зовнішнього та внутрішнього державного фінансового контролю. В діях законодавчої та виконавчої гілок влади немає єдиного підходу до розуміння проблем державного фінансового контролю.

Наказом ГоловКРУ від 06.03.2009 № 46 затверджено Стратегію розвитку державної контрольно-ревізійної служби на період до 2015 року. Стратегія визначає основні кроки з розвитку ДКРС відповідно до трьох напрямів реформування усієї системи ДВФК, а саме в частині інспектування, централізованого внутрішнього аудиту та гармонізації внутрішнього контролю і внутрішнього аудиту.

Тож відсутність наукової теорії контролю, яка б враховувала закономірності перехідного періоду перебудови української економіки – одна із причин, що гальмує не тільки формування дійової правової бази контролю, а й практичне створення взаємодіючих один з одним елементів єдиної системи державної контрольної системи взагалі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали