Звіт з практики «Звіт з виробничої практики (ВАТ "ПівнГЗК")», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 17.03.2011 19:57 · від Марина · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Характеристика гірничо-видобувної промисловості України 5 2. Характеристика ВАТ «ПівнГЗК» 10 2.1. Історія розвитку 10 2.2. Характеристика та якість продукції 19 2.3. Виробничий процес 25 2.4. Індивідуальне завдання 32 3. Аналіз та стан менеджменту на підприємстві 38 Висновок 41

Висновок

Місцем проходження виробничої практики було Відкрите акціонерне товариство «Північний гірничо-збагачувальний комбінат», яке працює в галузі гірничо-видобувної промисловості.

Основною метою діяльності ВАТ "Півн ГЗК" є забезпечення споживачів народного господарства України і споживачів інших країн металургійною сировиною, включаючи видобуток залізної руди, виробництво концентрату і обкотишів, одержання прибутку і задоволення інтересів трудового колективу.

Ознайомившись з загальними основами та напрямами діяльності підприємства, з історією розвитку підприємства, вивчивши правові засади його роботи на основі аналізу нормативно-правової літератури щодо регулювання створення та діяльності підприємства, його організаційну структуру, структуру виробництва, процес виробництва, проаналізувавши якість продукції, ми закріпили та поглибили знання, здобуті при вивченні навчальних дисциплін, ознайомились зі сферою майбутньої професії.

В ході написання звіту з’ясувалось, що основні види товарної продукції комбінату - залізорудний концентрат і залізорудні окислені офлюсовані обкотиші мають гарну якість, оскільки на 2007 рік спостерігається збільшення вмісту заліза та зменшення вологи та дріб’язку.

Видобуток руди на комбінаті ведеться відкритим способом із застосуванням буропідривних робіт і вивезенням вскришних порід в зовнішні відвали.

На кар'єрах використовується високопродуктивне устаткування.

Виробничий процес складається з таких основних етапів – добуток сировини в кар’єрі → дробарка фабрика → рудозбагачувальна фабрика → цех підготовки обкотишів → реалізація.

Основними управляючими органами на підприємстві є Вищий орган підприємства, наглядацька рада, ревізійна комісія, правління підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?