Реферат «Єврорегіон «Нижній Дунай», 2010 рік

З предмету Екологія · додано 17.03.2011 19:14 · від Ivan · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ. 2. Єврорегіон «Нижній Дунай» як юридична особа. 3. Програма сусідства «Румунія-Україна». 4. Цільова група проекту та основні дії. 5. Єврорегіон "Нижній Дунай" як серйозна Європейська організація. 6. Висновки. 7. Список літератури.

Висновок

На сьогодні Єврорегіон «Нижній Дунай» своєму розпорядженні достатні можливості, для того щоб приступити до практичної роботи. Перш за все, це пов'язано зі створенням Асоціації транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» як юридичної особи, що дозволяє залучати до фінансування стратегічних інфраструктурних проектів кошти Європейського Союзу.

Нинішній глава Єврорегіону та Асоціації, голова Ради повіту Галац Еуджен Кебак особливо відзначив позитивний організаційний, адміністративний досвід і той внесок, який внесла Одеська область у розвиток Єврорегіону «Нижній Дунай»

У ході засідання Генеральної Асамблеї Асоціації були затверджені два проекти - «Сталий розвиток в Єврорегіоні« Нижній Дунай »і« Підвищення інституційного потенціалу Асоціації транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай», які будуть подаватися на конкурс для отримання фінансування в рамках загальної операційної програми «Румунія - Україна - Республіка Молдова », 2007-2013. Даними проектами передбачаються розробка Стратегії розвитку Єврорегіону на 2010-2013 роки та підготовка фахівців-менеджерів з розробки та впровадження інвестиційних проектів на території Єврорегіону.

Коментар модератора

робота без посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?