Курсова робота «Звіт про проходження практики з фаху у ТОВ СП "Нібулон" Миколаївської області, 2010 рік», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 17.03.2011 18:22 · від Мария · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Опис практичної роботи і виконання завдань 9 РОЗДІЛ 2. Організація управління ТОВ СП «Нібулон» 11 2.1. Форми організації управління виробництвом у ТОВ СП «Нібулон» 11 2.2. Організація управлінської праці. Планування робочого часу керівників і спеціалістів на основі проведеного хронометражу робочого часу 14 2.3. Розробка заходів по вдосконаленню системи роботи з кадрами управління 20 РОЗДІЛ 3. Заходи по вдосконаленню структури управління 24 3.1. Розробка заходів по вдосконаленню системи і структури управління ТОВ СП «Нібулон» 24 3.2. Розробка заходів по управлінню підприємницькою діяльністю і маркетинговою службою 27 РОЗДІЛ 4. Методи управління та їх економічна ефективність 29 4.1. Комплексний підхід до використання методів управління з переважним застосуванням економічних та соціально-психологічних методів управління 29 4.2. Розрахунок економічної ефективності управління у ТОВ СП «Нібулон» 32 РОЗДІЛ 5. Діловодство 34 5.1. Опис і оцінка інформаційного забезпечення і діловодства, яке ведеться у ТОВ СП «Нібулон». Організація контролю за виконанням рішень 34 РОЗДІЛ 6. Загальна оцінка та пропозиції по покращенню організації управління у ТОВ СП «Нібулон» 37

Висновок

ТОВ СП «НІБУЛОН» - найбільший сільгосптоваровиробник України, національний інвестор і лідер з експорту зернових і олійних культур.

Важливим досягненням “НІБУЛОНу” є налагодження безпосередньої співпраці зі споживачами зерна, минаючи ланцюг торгівельних посередників. Товариство успішно працює не лише в Україні, а й за її межами, маючи дочірні підприємства у Королівстві Нідерланди та Швейцарії – країнах, що входять до Європейського Союзу. Воно стало членом світової організації зернового ринку (GAFTA).

ТОВ СП «НІБУЛОН» виробляє та експортує сільськогосподарську продукцію як пшениця, ячмінь, кукурудза, жито, соняшник та ін. А також займається транспортною обробкою вантажів та перевалкою зерна. Це велике та потужне підприємство використовує високопродуктивну сільгосптехніку як для забезпечення комплексної технології вирощування власної сільгосппродукції, так і для надання послуг із обробітку ґрунту та збирання врожаю іншим господарствам.

Організація управлінської праці на ТОВ СП "НІБУЛОН" як системи є результатом упорядкованої діяльності і невід’ємною складовою управління.

Основні принципи кадрової політики ТОВ СП „НІБУЛОН” - залучення до роботи талановитої молоді - випускників вузів, з яких виховуються майбутні лідери - менеджери середньої та вищої ланки управління.

В ТОВ СП «НІБУЛОН» на протязі тривалого періоду існує трьохступінчата бригадна організаційна структура. В ТОВ СП «НІБУЛОН» структура управління добре налагоджена, оскільки відповідає таким загальним ознакам: мінімальний зв'язок між підрозділами; єдність розпорядництва; простота управління; надійність; економічність.

ТОВ СП «НІБУЛОН» має своїх постійних покупців і вже тривалий час співпрацює з постійними ринками збуту.

В ТОВ СП «НІБУЛОН» розробляють перспективні плани. «Основний ефект - це впевненість у майбутньому, проте аграрії будуть знати, що дозволено працювати з прибутком і існувати успішним», - підкреслив Вадатурський. В ТОВ СП «НІБУЛОН» складає як виробничо-фінансовий план на поточний рік (бізнес-план.) так і перспективні плани.

ТОВ СП «НІБУЛОН» широко використовують психологічні методи управління, які спрямовані на регулювання стосунків між людьми шляхом створення оптимального психологічного клімату в колективі.

У ТОВ СП «НІБУЛОН» використовують такі типи документів:

- організаційно-розпорядчі ;

- фінансово-розрахункові;

- постачально-збутові та інше.

Висока ефективність управління у ТОВ СП «НІБУЛОН» осягається за рахунок розробки і прийняття найбільш раціональних рішень технічних, технологічних, економічних, організаційних, соціальних та інших питань, прийняття рішень на основі багатоваріантних розрахунків і неухильного впровадження їх у життя.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?