Курсова робота «Розробка сервоприводу для ВЕБ-камери на основі крокових двигунів», 2010 рік

З предмету Комп'ютери · додано 16.03.2011 23:52 · від Lagvar · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Технічне завдання 1 Вступ 2 Аналіз технічного завдання 3 1. Опис методiв та алгоритмiв вирiшення задачi 4 1.1. Сервопривід 5 1.2. Система управління 7 1.3. Джойстик 9 2. Програмна реалізація 10 2.1. Вибір мови програмування 10 2.2. Принципи роботи джойстика та зчитування даних з нього 12 2.3. LPT-порт 14 2.4. Інтерфейс з користувачем 16 Висновок 23 Текст програми 24 Список літератури 34

Висновок

В перспективі дана розробка може бути вдосконалена до трьохвимірної чи використовуватись для управління іншими пристроями, зокрема і військового призначення.

Факт того що керування сервоприводом вимагає окремого ПК з відносно простою ОС приводить до висновку, що така система може бути втілена на окремій платі з мікропроцесором та вшитою програмою драйвера. Це свідчить про широкі можливості в раціоналізації та полегшенні продуктивної діяльності людини, адже поступова мінімізація в розмірах та затратах енергії відносно складних електронно-механічних систем призведе до здешевлення їх виробництва, а, як наслідок, і широкого їх впровадження в повсякденне життя.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?