Курсова робота «Організація і методика аудиту виробничої собівартості продукції (робіт, послуг) Відкритого акціонерного товариства „Суднобудівний завод „Лиман”», 2009 рік

З предмету Контроль, аудит, ревізія · додано 16.03.2011 16:57 · від фима · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Перелік умовних скорочень 4 Вступ 5 Розділ 1. Законодавчо-нормативні та теоретичні основи аудиту виробничої собівартості продукції (робіт, послуг) 6 1.1. Законодавчо-нормативні основи аудиту виробничої собівартості продукції (робіт, послуг) 6 1.2. Теоретичні основи аудиту виробничої собівартості продукції (робіт, послуг) 11 Розділ 2. Організаційно-економічна характеристика ВАТ „СЗ „Лиман” та визначення основних зон ризику при проведенні аудиту 13 2.1. Організаційно-економічна характеристика ВАТ „СЗ „Лиман” 13 2.2. Визначення основних зон ризику стосовно операцій з виробничої собівартості продукції (робіт, послуг) 17 Розділ 3. Аудит виробничої собівартості продукції (робіт, послуг) 20 3.1. Планування аудиту виробничої собівартості продукції (робіт, послуг) 20 3.2. Особливості перевірки обліку операцій з виробничою собівартістю продукції (робіт, послуг) 23 3.3. Узагальнення результатів перевірки виробничої собівартості продукції (робіт, послуг) на ВАТ „СЗ „Лиман”34 Розділ 4. Шляхи вдосконалення аудиту виробничої собівартості продукції (робіт, послуг) 37 Висновки 42 Список використаних джерел 44 Додатки 46

Висновок

В сучасних умовах створення ринкової системи управління витратами на виробництво забезпечує постійну направленість на кінцевий результат діяльності підприємства, важливим питанням стає проведення аудиту виробничої собівартості продукції (робіт, послуг).

На об’єкті дослідження запроваджена автоматизована форма ведення бухгалтерського обліку, а саме за допомогою бухгалтерської програми „1С:Підприємство 7.7”. Податковий облік ведеться на ВАТ „СЗ „Лиман” згідно Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств” від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР (зі змінами і доповненнями).

В процесі аудиту виробничої собівартості продукції (робіт, послуг) на ВАТ „СЗ „Лиман” було виявлено ряд недоліків. В обліковій політиці не відображаються методи оцінки запасів при вибутті, калькулювання собівартості продукції, оцінки зворотних відходів. Загальновиробничі витрати повністю включаються у виробничу собівартість продукції основного виробництва. Інвентаризація незавершеного виробництва проводиться лише раз на рік, в інвентаризаційних описах не вказуються кількість та обсяг робіт, стадія та ступінь готовності. Не вказується в окремих описах сировина, матеріали і покупні напівфабрикати, що перебувають біля робочих місць і не піддавались обробці.

В цілях удосконалення та для досягнення найбільшої ефективності аудиту виробничої собівартості нами пропонується провести додаткову автоматизацію обліку виробничої собівартості продукції (робіт, послуг) на підприємстві, на її основі автоматизувати аудит виробничої собівартості за такими напрямками комплексна аудиторська перевірка – здійснення аудиторського дослідження всіх аудиторських задач з використанням програми, що реалізує їх послідовне виконання; проведення аудиторської перевірки за однією з задач – здійснення аудиторської перевірки за процедурами, що передбачені для обраної задачі; проведення аудиторської перевірки за допомогою запитів.

Автоматизація надасть можливість як внутрішнім, так і зовнішнім аудиторам швидко знайти помилки, відхилення та внутрішнім аудиторам – усунути наявні недоліки, а зовнішнім – скласти аудиторський висновок. Це знизить вартість аудиторських послуг, посилить контроль за майже самою складною ділянкою обліку – операціями з виробничою собівартістю продукції (робіт, послуг).

Коментар модератора

гарний практичний аудит

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення