Курсова робота «Фінансовий облік та аналіз роботи Укрсоцбанку», 2010 рік

З предмету Банківська справа · додано 14.03.2011 18:33 · від Vadim · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Загальна характеристика акб «укрсоцбанк» 4 2. Діюча система обліку основних банківських операцій акб «укрсоцбанк» 2.1. Загальна характеристика обліково-операційної роботи, її організація 9 2.2. Облік розрахунково-касових операцій 16 2.3. Облік депозитних операцій 18 2.4. Облік кредитних операцій 29 2.5. Облік операцій з іноземною валютою 29 2.6. Облік операцій з цінними паперами 35 2.7. Внутрішній аудит основних банківських операцій 43 3. Економічний аналіз діяльності акб «укрсоцбанк» 3.1. Аналіз активних операцій 48 3.2. Аналіз пасивних операцій 59 3.3. Аналіз фінансових результатів 65 3.4. Аналіз фінансової стійкості 72 4. Існуюча система управління банківськими операціями акб «укрсоцбанк» 4.1. Планування банківської діяльності 80 4.2. Методи управління капіталом 87 4.3. Методи управління валютними операціями 94 4.4. Методи управління залученими коштами 101 Висновки 104 Література 107 Додатки 109

Висновок

Після проходження переддипломної практики у Фрунзенському відділенні ХОФ АКБ „Укрсоцбанк” можна зробити висновок, що практична діяльність фахівця з банківської справи вимагає вміння творчо мислити, вільно орієнтуватися в конкретних умовах й оперативно, ефективно вирішувати професійні, організаційно-технічні й економічні питання.

Акціонерно-комерційний банк соціального розвитку «Укрсоцбанк» на сьогодні — один з найбільших системних універсальних банків України, чисті активи якого станом на 1 квітня 2009 року становлять 46,674 млрд. грн. Як одна з найнадійніших фінансових установ України Банк пропонує повний комплекс сучасних фінансових та платіжних інструментів, що допомагають організаціям досягнути комерційного успіху, а людям – підвищити рівень добробуту.

Основні напрямки діяльності. Одним з пріоритетів ринкової стратегії Укрсоцбанку є динамічний розвиток роздрібного бізнесу. Надає повний спектр банківських послуг фізичним особам та представникам мікро- та малого бізнесу, визначальними принципами в роботі з якими є прозорість ціноутворення, висока якість обслуговування, легкість та зрозумілість процедур кредитування. Завдяки такому підходу ми входимо до ТОР-4 банків на ринку кредитування населення, а постійне вдосконалення процедур кредитування та різноманітність і гнучкість продуктового ряду дають нам змогу зберігати частку ринку на високому рівні – 9%. У зв’язку з динамічним розвитком мікро- та малого бізнесу в Україні ми впровадили комплексну програму обслуговування клієнтів цього сектора, яка допомагає оптимізувати затрати клієнтів при обслуговуванні рахунків, контролювати фінансові потоки та раціонально розміщувати тимчасово вільні кошти. Особливістю роботи банку з клієнтами МСБ є спрощені процедури кредитування порівняно з вимогами до корпоративних клієнтів. На сьогодні співпраця з МСБ є одним із стратегічних напрямків нашого розвитку, результатом якої стало визнання Укрсоцбанку абсолютним лідером рейтингу найбільш зручних для мікро- та малого бізнесу банків (дослідження журналу «Діловий», № 5/2007).

Довіру провідних українських підприємств та організацій Укрсоцбанк завоював завдяки здатності відповідати найвищим стандартам корпоративного обслуговування. Ми займаємо провідні позиції на ринку факторингу, на якому частка становить близько 30%. Укрсоцбанк – лідер, який надає послуги міжнародного факторингу, обслуговуючи на цьому ринку експортно-імпортні операції в 20 країнах світу. Іншою формою участі в обслуговуванні міжнародної діяльності клієнтів є надання документарних послуг, використання яких значно вигідніше і дешевше, ніж робота з живими грошима, оскільки дає змогу пришвидшити рух обігового капіталу. Ми динамічно розвиваємо проектне фінансування, яке на сьогодні є вкрай актуальним для реалізації серйозних інфраструктурних проектів та розвитку країни в цілому. Крім того, банк став позиціонувати себе як консультант і кредитор на ринку злиттів і поглинань, оскільки вважає цей сегмент надзвичайно перспективним. Тисячі українських компаній – флагманів вітчизняного ринку, – здобули свої провідні позиції великою мірою завдяки взаємовигідній співпраці й надійним партнерським відносинам з Укрсоцбанком.

Укрсоцбанк є важливим гравцем на ринку цінних паперів. Банк випускає та розміщує власні цінні папери – облігації та ощадні сертифікати. Значний досвід діяльності на ринку цінних паперів, високий професійний рівень спеціалістів та наявність розгалуженої мережі філій забезпечують нашим клієнтам отримання додаткового прибутку від коштів, вкладених в цінні папери Укрсоцбанку. Крім того, Укрсоцбанк є одним з лідерів з організації та андеррайтингу випусків облігацій корпоративних емітентів в Україні. Маючи власні ресурси для інвестицій і велику клієнтську базу, ми створюємо передумови для успішного розміщення й подальшого забезпечення ліквідності вторинного ринку облігацій. Банк виступає також маркетмейкером облігацій емітента на вторинному ринку, щоденно підтримуючи котирування облігацій ПФТС.

Інвестиційно-будівельна програма Укрсоцбанку. У рамках реалізації інвестиційно-будівельної програми Укрсоцбанк фінансує діяльність будівельних організацій, які або не мають ліквідного забезпечення на одержання кредиту, або хочуть диверсифікувати ризики, а також надає девелоперську підтримку. З метою реалізації програми створено Спеціалізовану інвестиційно-будівельну КУА «Укрсоц-нерухомість», яка залучає кошти інвесторів шляхом продажу їм цільових облігацій забудовників і спрямовує їх на фінансування будівництва соціально важливих і комерційних об’єктів. У рамках програми також функціонують компанія «Укрсоцбуд», яка здійснює контроль за якістю й строками виконання будівельних робіт, і, безпосередньо в структурі Банку, – Управління фінансування будівництва.

Управління активами, фінансовий консалтинг, адміністрування НПФ. Із цією метою в 2004 р. створено ТОВ «КУА АПФ «Укрсоц-Капітал», яке на сьогодні надає послуги адміністратора шістьом недержавним пенсійним фондам, управляє активами чотирьох НПФ і двох пайових інвестиційних фондів. Діяльність «Укрсоц-Капітал» охоплює близько 9 тисяч учасників по всій Україні.

Переддипломна практика дала мені змогу максимально підготуватися до практичної роботи в області банківської справи, підвищити свій професійний рівень, придбати навички роботи в трудових колективах, ознайомитися з організацією процесу й діяльності відділень банку, уміння вести переговори з клієнтами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?