Курсова робота «Механізм створення і функціонування електронного бізнесу», 2010 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 13.03.2011 18:32 · від GenGstar · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичний аналіз процесу функціонування електронного бізнесу 5 1.1. Проблеми та перспективи створення віртуальних організацій 5 1.2. Види інтернет бізнесу 10 1.3. Інструменти електронного бізнесу 15 Розділ 2. Аналіз процесу функціонування електронного бізнесу на практиці 17 2.1. Соціальні мережі, як форма електронного бізнесу 17 2.2. Механізм здійснення інтернет-рекрутменту 23 2.3. Робота інтернет-магазину 26 Розділ 3. Шляхи удосконалення управління інтернет-компанією 29 Висновки 34 Додатки 36 Список використаних джерел 38

Висновок

Активне використання нових методів і форм підприємницької діяльності обумовило корінні зміни у світовій економічній системі, пов'язані з переходом від виробництва товарів до економіки з переважним виробництвом послуг. Формується якісно новий техніко-економічний уклад світового господарства, середовище існування якого характеризується безперервним ланцюгом інновацій на основі використання нових інформаційних технологій і, зокрема, Інтернет. Мережа Інтернет стрімко розширює сегмент економіки електронного бізнесу, створює нові форми організації підприємств, змінює взаємозв'язки між виробництвом, клієнтами, товарами та інформацією.

Для грамотної та ефективної роботи інтернет-бізнесу в компанії повинна бути людина, що однаково добре розбирається в бізнес-питаннях, інформаційних технологіях, маркетингу, рекламі і специфіці роботи в Інтернеті. Іншими словами, існування інтернет компанії без посади менеджера інтернет-проектів є нонсенсом. Менеджер буде не тільки автором стратегії присутності компанії в мережі, але і її рушійною силою. Однією з найвагоміших завдань такого фахівця буде координація зусиль представників різних підрозділів компанії в області Інтернету.

При цьому необхідно розуміти, що інноваційна складова роботи менеджера Інтернет-проектів може бути здійснена тільки лише при повній і оперативній підтримці вищого керівництва компанії. Такий фахівець повинний бути підлеглим директора з розвитку, а не IT-директора, або директора відділу маркетингу і реклами.

Якщо компанія має адекватного фахівця в області Інтернету, то застосування мережі буде набагато більш широким і інтегрованим у специфіку бізнесу.

Чіткий провал у менеджменті можна спостерігати у діях засновників популярних соціальних служб російськомовного сегменту інтернету. При таких величезних залучених коштах їх компанії приносили мінімальний прибуток. Однак, з початку 2009 року ці компанії розширилися, набрали у лави працівників досвідчених менеджерів і прибутки зросли кратно.

Абсолютно протилежним спостерігаємо роботу компанії Faceboock у якій був присутній фаховий менеджмент від заснування. Зараз менеджер Кріс Хагс, що робив компанії старт-ап працює з Бараком Обамою в уряді [17]. Без базових управлінських навичок і знання інтернету ведення електронного бізнесу приречене на фіаско.

Інтернет-бізнес – це бізнес iз абсолютно іншою філософією, який вимагає від бізнесмена нового набору особистих якостей. Тому можна сказати, що всі країни світу перебувають сьогодні майже в рівних стартових умовах у сфері електронного бізнесу (високий ступінь розвитку телекомунікацій в Європі та США – чинник непринциповий: ривок, який здійснив у цій галузi Китай, тому приклад). А отже, пострадянські держави, і Україна поміж ними, мають шанс здійснити економічне диво і посісти гідне місце у світовій економічній спільноті.

Всесвітня мережа Інтернет принципово змінила технологію успішного бізнесу. Грамотно зроблений комерційний інтернет-сайт дає змогу автоматизувати багато менеджерських функціональних обов’язків, заощадивши в такий спосіб господареві гроші.

Майбутнє бізнесу за Інтернетом.

Коментар модератора

солянка з інтернет-джерел, але опрацьовано, можна цікаво шось почерпнути для написання аналогічних робіт

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?