Дипломна робота «Стан ринку, характеристика асортименту та вимоги до якості керамічної плитки», 2009 рік

З предмету Товарознавство · додано 11.03.2011 20:35 · від olenjatechko · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Ринок керамічної плитки 1.1. Стан і перспективи розвитку ринку керамічної плитки 1.2. Конкурентоспроможність керамічної плитки вітчизняного виробництва 1.3. Методи конкурентної боротьби вітчизняних виробників керамічної плитки Розділ 2. Асортимент та якість керамічної плитки 2.1. Об’єкти і методи дослідження 2.2. Споживні власивості керамічної плитки і фактори їх формування 2.3. Аналіз асортименту керамічної плитки, що реалізується у м. Львові (магазин «Плиточка») 2.4. Показники якості керамічної плитки 2.5. Визначення якості керамічної плитки Висновки Рекомендації Список використаних джерел

Висновок

В Україні на даний момент функціонує близько 20 компаній по виробництву керамічної плитки, найбільшими з них є Харківський плитковий завод, АТЕМ і Зевс-Кераміка. Сумарна їх частка на ринку складає близько 70%. В 2009 році ринок керамічної плитки характеризувався наступними тенденціями: зниження імпорту на ринку продукції; зниження виробництва внаслідок кризових явищ на ринку; перехід попиту в нижній ціновий сегмент; демпінг з боку деяких виробників, а також імпортерів керамічної плитки в Україні.

Керамічна плитка буває глазурована або без глазурі на лицьовій поверхні, на низькопористій або високопористій основі, одноразового або двократного випалення. Умовно керамічну плитку розділяють на декілька груп: двохобпалювальну, однообпалювальну, керамічний граніт (керамограниіт), клінкер і котто.

З трьох основних різновидностей керамічної плитки - облицювальної (для покриття стін усередині житлових, виробничих та санітарних приміщень), фасадної (для зовнішнього оздоблення будівель, підземних переходів, басейнів, стадіонів), метласької (для покриття підлоги та терас) - основна частка продажів припадає на плитку для внутрішнього оздоблення стін.

Керамічна плитка володіє такими властивостями — вогнестійкостю і вогнетривкостю, морозостійкістю, гігієнічностю, зносостійкістю та ін. Вона безпечна для навколишнього середовища, оскільки високотемпературна обробка зменшує ризик виділення шкідливих речовин. Їй не страшні пил і бактерії, адже миття плитки не складає великих труднощів. Вона взагалі не горить і захищає фанеровану поверхню, а при нагріванні не виділяє отруйних речовин. До того ж, керамічна плитка не проводить електричний струм, не руйнується при зіткненні з хімічними речовинами (єдиний ворог - фтористоводнева кислота), не змінює кольору під впливом сонячних променів.

Нами було проведено аналіз асортименту та якості керамічної плитки у магазині «Плиточка», і встановлено, що асортимент є достатньо широким та представлений різними торговими марками та різними виробниками, такими як Україна, Білорусія, Польща, Італія, Іспанія, Туречина, Китай, а якість відповідає вимогам стандарту.

Коментар модератора

51 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?