Курсова робота «Розрахунок економії палива при виробленні теплової та електричної енергії комбіновано (від ТЕЦ) та роздільно (від КЕС та РК).», 2010 рік

З предмету Техніка, технології · додано 12.03.2011 12:13 · від Adidas · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теплофікаційний цикл ТЕЦ 1.1. Опис принципової схеми циклу ТЕЦ 1.2. Визначення характеристик стану робочого тіла 1.3. Енергетичний аналіз циклу 2. Установка ТЕЦ 2.1. Опис принципової схеми 2.3. Енергобаланс установки ТЕЦ 3. Роздільне виробництво електроенергії і теплоти 3.1. Витрати палива при виробленні електроенергії на КЕС 3.2. Витрата палива при виробленні теплоти в районній котельній 3.3. Економія палива на ТЕЦ в порівнянні з роздільним виробленням електроенергії і теплоти Висновок Список використаної літератури

Висновок

1. В даній роботі виконані розрахунки двох альтернативних систем енергопостачання: від ТЕЦ з комбінованим виробленням електроенергії і теплоти і роздільної – відповідно від КЕС і районної котельні РК.

2. Встановлено, що при комплексному виробництві електроенергії і теплоти на ТЕЦ досягається економія палива в порівнянні з роздільним виробництвом тієї ж кількості електроенергії і теплоти. Ця економія визначається як різниця між витратою палива, яка була б при виробленні кількостей теплоти (Qт) і електроенергії (Nа) роздільним способом (на КЕС і в РК) і витратою палива на ТЕЦ.

Ця різниця в процентах складає: 28,07%.

3. Доцільність вибору тієї або іншої системи енергопостачання визначається техніко-економічним розрахунком.

Коментар модератора

20 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?