Курсова робота «Організація маркетингової діяльності на ЗАТ «Крафт Фудз Україна» та розроблення заходів щодо її покращення», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 11.03.2011 01:21 · від Іра · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1.Загальна характеристика ЗАТ «Крафт Фудз Україна» 9 Розділ 2. Зміст маркетингової діяльності підприємства 14 2.1. Концепції управління маркетингом і їх використання підприємством 14 2.2. Організаційна побудова служби маркетингу на підприємстві та можливості щодо її вдосконалення 16 Розділ 3. Аналіз маркетингової діяльності на ЗАТ «Крафт Фудз Україна» 20 3.1. Аналіз маркетингового середовища 20 3.2. Дослідження споживачів продукції підприємства 27 3.3. Аналіз цілей підприємства 37 3.4. Характеристика господарського портфеля фірми 39 3.5. Аналіз ринкових можливостей підприємства 45 3.6. Аналіз ширини і глибини товарного асортименту 51 3.7. Оцінювання рівня конкурентоспроможності продукції 56 3.8. Характеристика стратегій охоплення ринку 59 Розділ 4. Удосконалення маркетингової діяльності ЗАТ «Крафт Фудз Україна» 61 4.1. Основні напрями удосконалення маркетингової діяльності і розроблення стратегії зростання підприємства 61 4.2. Маркетингове обґрунтування заходів щодо покращення маркетингової діяльності підприємства 66 4.2.1. Розроблення нового виду продукції – шоколадні цукерки з білого шоколаду 66 4.2.2. Використання мультиплікаційних героїв на упаковках шоколадних цукерок з білого шоколаду 67 Висновки 69 Список використаної літератури 72 Додаток А

Висновок

Під маркетингом розуміють таку систему управління підприємством, яка спрямована на вивчення та врахування попиту і вимог ринку для обґрунтованої орієнтації виробничої діяльності підприємств на випуск конкурентоспроможних видів продукції, що відповідають визначеним техніко-економічним характеристикам, у заздалегідь встановлених обсягах. Управління маркетинговою діяльністю – це систематичний цілеспрямований вплив на маркетингову діяльність через планування, організацію, мотивацію і контроль для досягнення маркетингових цілей підприємства. Маркетингова діяльність повинна забезпечити надійну, достовірну і своєчасну інформацію про ринок, структуру і динаміку конкретного попиту, смаках і перевагах покупців, тобто інформацію про зовнішні умови функціонування фірми; створення такого товару, набору товарів (асортименту), що більш повно задовольняє вимогам ринку, чим товари конкурентів; необхідний вплив на споживача, на попит, на ринок, що забезпечує максимально можливий контроль сфери реалізації. Маркетинг як вид діяльності повинен мати в арсеналі конкретні інструменти. Складові маркетингової діяльності утворюють собою певний комплекс маркетингу, який є головним засобом впливу підприємства на споживача на ринку. Він включає: товар, ціну, методи розповсюдження товару на ринку, комплекс маркетингових комунікацій товару.

Даний курсовий проект досліджує маркетингову діяльність на ЗАТ «Крафт Фудз Україна», також в ньому розробляються заходи щодо її покращення. Основним видом діяльності підприємства є виробництво шоколадних виробів в різноманітному асортименті, випуск кавових напоїв, виготовлення солоних снеків і новинку, яку стали нещодавно виготовляти – це печиво.

Був проведений аналіз маркетингового потенціалу підприємства на основі дослідження впливу факторів маркетингового середовища, характеристики товарного асортименту підприємства та господарського портфелю, був проведений аналіз концепцій управління маркетингом, були розглянуті стратегії охоплення підприємством ринку та проведений аналіз ринкових можливостей підприємства. Таким чином, можна сказати що ЗАТ «Крафт Фудз Україна» орієнтується на товарну концепцію. Компанія виготовляє і збуває високоякісні вироби широкого асортименту за ціною, що повністю відповідає їхній споживчій цінності. Для цього на підприємстві постійно вдосконалюються технології виробництва, оновлюється обладнання на більш модернізоване, розробляються нові рецептури, підвищується кваліфікація працівників, проводиться відбір найкращої сировини. Ключова компетенція фірми полягає в багаторічному досвіді виробництва якісних і найсмачніших шоколадних виробів, солоних снеків, що забезпечує довіру споживача і стабільну прив’язаність до ЗАТ «Крафт Фудз Україна». Використання підприємством концепції маркетингу проявляється в регулярних маркетингових дослідженнях, на основі яких і веде свою роботу відділ маркетингу.

Побудувавши модифіковану матрицю Бостон Консалтинг Груп, визначено, що у господарському портфелі ЗАТ «Крафт Фудз Україна» переважають, як «Зірка» і «Дійні корови». До «Зірка» потрапили шоколадні вироби, солоні снеки, а до «Дійні корови» - печиво і кава.

Проаналізувавши товарний асортимент за методом Дібба-Сімкіна визначено, що найціннішими асортиментними групами є шоколадні вироби і снеки, означає, що вони входять в групу, яка може служити еталоном при виборі того чи іншого товару.

Також побудувавши матрицю General Electric виявили, що шоколадні вироби, солоні снеки, печиво, кава знаходяться в зоні високого пріоритету для інвестування.

Отже, ЗАТ «Кафт Фудз Україна має багато можливостей розвитку і зростання, серед яких – збільшення кількості реклами, промо-акції, акції з подарунками, проведення більшої кількості виставок, свят, фестивалів, дегустацій (як для споживачів, так і для ЗМІ); розвинення дистрибуції, відкриття фірмових магазинів та кіосків, залучення більшої кількості дітей, підлітків та людей похилого віку, збільшення експорту, вдосконалення упаковок; освоєння виробництв нових видів продукції, всі ці заходи значно збільшать прибуток підприємства за рахунок зростання кількості лояльних споживачів, збільшення об’ємів продажу, розширення ринку, появи нових джерел доходу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?