Реферат «Система управління дебіторською заборгованістю торговельного підприємства: сутність, особливості механізму.», 2010 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 21.03.2011 12:28 · від Катерина · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

У статті досліджено сутність та класифікацію дебіторської заборгованості підприємства. Визначено етапи управління дебіторською заборгованістю підприємства.

Висновок

Вибір конкретних методів залежить від строку заборгованості. Так, наприклад, до простроченої та сумнівної дебіторської заборгованості згідно з запропонованим алгоритмом рекомендується застосовувати всі вказані методи впливу на боржників, що дасть можливість підприємству повернути свої кошти, скоротити величину дебіторської заборгованості та підвищить його абсолютну ліквідність.

Для підвищення ефективності управління дебіторською заборгованістю процеси її обліку, аналізу, планування та контролю слід автоматизувати. Для середнього за розміром торговельного підприємства можна створити програму обліку і контролю дебіторської заборгованості в Ассеss. Основна причина, з якої багато підприємств відмовились від ведення обліку і контролю дебіторської заборгованості в Ехсеl, пов'язана з труднощами оперативного оновлення даних і налаштування обов'язкових для виконання процедур. Якщо покупців більше ста або кількість відвантажень впродовж дня понад п'ять, ведення обліку всієї інформації щодо дебіторської заборгованості в Ехсеl стає нераціональним.

Управління дебіторською заборгованістю буде мати цілеспрямований і систематичний характер за умови розробки і формалізації процедури надання кредиту (відстрочки платежу), методів моніторингу простроченої дебіторської заборгованості та аналізу її впливу на фінансові результати діяльності торговельного підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?