Реферат «Історія виникнення та розвитку аудиту», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 06.03.2011 17:03 · від Severe · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Аудит як система контролю за функціонуванням та інформаційним забезпеченням господарської системи: історичні передумови його необхідності та виникнення. 2. Зв’язок аудиту та бухгалтерського обліку в процесі їх історичного розвитку. 3. Формування аудиту в його сучасному вигляді: національна специфіка. 4. Формальна періодизація процесу розвитку аудиту в світі та в Україні. Висновки Список використаної літератури

Висновок

Виходячи з всього вище сказаного можна зробити наступні висновки-узагальнення:

Аудит це процес накопичення та оцінки свідчень про інформацію, щодо діяльності господарської системи з метою формування та висловлення думки про її відповідність встановленим критеріям. Необхідність здійснення аудиторської діяльності історично виправдана та зумовлена необхідністю контролю за будь-якою господарською діяльності, зокрема, у зв’язку з відстороненням власників від здійснення управлінської функції.

Аудит тісно пов’язаний з бухгалтерським обліком, і протягом тривалого періоду свого історичного розвитку був мало диференційований від нього.

Формування аудиту в його сучасному вигляді можна територіально пов’язати з Англією, а в історико-економічному аспекті з розповсюдженням акціонерних товариств, що зумовило необхідність контролю з боку власників, які були відокремлені від управління діяльністю господарського об’єднання. Процес формування аудиторської діяльності в кожній країні мав свої національні особливості.

Розглянувши окремі факти з історії аудиту можна систематизувати їх за допомогою умовної періодизації, яку розробили Л. П. Кулаковська, Ю. В. Піча. Дана періодизація поділяє розвиток аудиту в світі на шість етапів: від Античності до наших днів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?