Курсова робота «Лісовиробничий комплекс Волинської області», 2010 рік

З предмету РПС · додано 08.03.2011 15:16 · від Юлія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Загальна характеристика лісовиробничого комплексу: 1.1. Сутність, роль і місце лісовиробничого комплексу у структурі господарства Волинської області 5 1.2. Висвітлення теми у працях вчених-географів 7 1.3. Методика дослідження. 8 Розділ 2. Фактори розвитку лісовиробничого комплексу: 2.1. Природно-ресурсний потенціал Волинської області 9 2.2. Лісовий фонд Волинської області 12 2.2. Характеристика лісового фонду 13 2.3. Лісові ресурси 15 Розділ 3. Структура і територіальна організація лісовиробничого комплексу Волинської області: 3.1. Лісозаготівельна промисловість 17 3.2. Деревообробна промисловість 21 3.3. Меблева промисловість 24 3.4. Целюлозно-паперова промисловість 26 Розділ 4. Проблеми і перспективи розвитку лісовиробничого комплексу Волинської області. Природно-заповідний фон 28 Висновок 33 Список використаних джерел. 38

Висновок

Аналізуючи дану роботу, можна зробити такі висновки:

1. Лісовиробничий комплекс є ключовою ланкою у господарстві Волинської області. Ця галузь є дуже своєрідною, в першу чергу через те, що вона має зв’язки з усіма іншими галузями, як постачальник сировини, обладнання, а також отримує від них багато продукції для власного виробництва.

2. Основним фактором розвитку лісовиробничого комплексу є достатні лісові ресурси області, із загальною площею лісів 472 тис. га., що складає 31,7% площі області. Також є задовільна якість самої сировини, значна різноманітність порід дерев і недеревної сировини.

3. Лісовиробничий комплекс області складається із лісозаготівельної, деревообробної, меблевої, целюлозно-паперової промисловості. Найбільших потужностей в області досягла саме лісозаготівля і деревообробка. Їх представляють досить крупні підприємства розташовані по всій області, які виробляють високої якості продукцію і продають як в Україні, так і за кордон.

4. Для подальшого розвитку лісовиробничого комплексу Волинської області потрібно дотримуватись стратегії розвитку, усунути основні проблеми, збільшувати площі лісів і більш раціонально використовувати їх ресурси, оновити оснащення підприємств та ін. Важливим фактором є створення кластера на території області, що дає значно вищу ефективність виробництва, більші прибутки і розвиток галузі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?