Дипломна робота «Створення та дослідження полімерних композитів з електронною провідністю для застосування в електролюмінесцентних дисплеях», 2006 рік

З предмету Фізика · додано 02.03.2011 18:15 · від Аракел Миколайович · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Огляд літератури 4 1.1. Особливості електронного транспорту 6 1.2. Електролюмінесцентні полімерні шари 11 1.3. Квантова ефективність електролюмінесценції 13 1.4. Вплив електричних контактів інжектуючих шарів 15 1.5. Органічні барвники в якості центрів рекомбінації і люмінесценції 18 2. Експериментальна частина 19 2.1. Об’єкти та зразки досліджень 19 2.2. Сендвіч-структура та її приготування 20 2.3. Експериментальні методики 21 3. Результати експериментів 23 4. Обговорення експериментальних результатів 28 Висновки 29 Список використаних джерел 30

Висновок

На основі аналізу проведенних експериментальних досліджень зроблено такі висновки:

1. Створені плівки полімерних композитів мають електропровідність напівпровідникового характеру, і залежність струму електропровідності від напруги зовнішнього електричного поля близька до квадратичної.

2. В електропровідності зразків сендвіч-структури із срібними контактами є складова струму електропровідності, яка пов’язана з інжекцією електронів із срібного контакту полімерної плівки.

3. У випадку катіонного барвника (КБ) (який, як відомо в електронодонорних полімерних середовищах може виступати в якості центрів фотогенерації дірок) переносу електрона від САН1 на збуджену світлом молекулу барвника не відбувається.

4. Фотопровідність композитів забезпечується переносом електронів від збуджених світлом молекул аніонного поліметинового барвника (АБ) на акцепторні нітрильні групи САН1 з наступним переносом (транспортом) електронів в САН1. Тому можна вважати, що композити на основі САН1 з домішками аніонного поліметинового барвника мають електронний тип провідності.

5. Таким чином, при виконанні кваліфікаційної роботи створені полімерні

композити з домішками органічних барвників, які в подальшому можуть

досліджуватися з метою створення на їх основі транспортних шарів з

електронною провідністю для потреб електролюмінесценції або

електролюмінесцентних середовищ.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?