Курсова робота «Засоби моделювання для кількісного аналізу надійності функціонування мережі з комутацією каналів», 2009 рік

З предмету Комп'ютери · додано 28.02.2011 20:55 · від qwerty · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2 1.1. Функціональна структура мережі ATM 2 1.2. Особливості технології взаємодії мереж ATM з мережами SDH 3 1.3. Топологія «Кільце» 4 1.4. Топологія «Зірка» 4 1.5. Критерії ефективності та надійності 5 2. Математичне забезпечення моделювання аналізу надійності функціональні мережі (модуль №2)6 3. Математичне забезпечення моделювання аналізу надійності лінії зв’язку (модуль №1). 13 4. Програмне забезпечення 18 5. Реалізація даної топології в середовищі Net Cracker 23 6. Висновки 26 7. Література 27

Висновок

Під час виконання курсової роботи було проведено таку роботу:

- була розглянута ярусність топології мережі за варіантом, яка була досліджена на наявність локальних вузлів, побудований графік надійності для мережі за виконаними обрахунками, в яких було знайдено коефіцієнт готовності для мережі. Також була написана програма для обрахунку ймовірностей для мережі з n вузловими точками. Проведена робота по знахо-дженню надійності функціонування лінії зв’язку.

Програмні продукти були створені у середовищі програмування Delphi. На додаток було змодельовано мережу по заданій топології в середовищі моделювання Net Cracker, дослідже-но мережу на працездатність, результати досліджень занесені у таблицю на сторінці 25 пояс-нювальної записки.

Зроблені такі висновки:

- мережа при заданій у варіанті топології здатна до нормального функціонування, вона є стабільною у роботі. На рахунок ліній зв’язку, які ми використовуємо, варто зробити висно-вок, що їх не можна використовувати при створенні мереж, оскільки коефіцієнт готовності доходить лише до 30%, при тому, що коефіцієнт відновлення сягає 80%. Підвищити надій-ність ліній зв’язку можна двома способами. Або потрібно збільшити кількість каналів з ни-зькою інтенсивністю відновлення, або використовувати малу кількість резервних каналів з високою інтенсивністю відновлення.

Робота, яка була виконана, є досить важливо, оскільки такі знання дають нам можливість визначити найкращу структуру мережі та всіх її складових ще до безпосереднього проекту-вання самої мережі, що є дуже важливим, оскільки це допоможе економити час та кошти, які могли б бути витрачені даремно, якби не було можливості провести аналогічні обрахунки на визначення доцільності побудови мережі обраної топології.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?