Курсова робота «Застосування електролізу в техніці», 2007 рік

З предмету Фізика · додано 28.02.2011 20:10 · від megawat24 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Електроліз. Загальні відомості 4 2. Рафінування металів 6 3. Електрометалургія 8 4. Електроліз у хімічній промисловості 11 5. Електролітичні конденсатори 13 6. Електрохімічне оксидування 14 7. Гальваностегія 15 8. Гальванопластика 18 Висновок 23 Список використаних джерел

Висновок

Отже, відкриття явища електролізу зробило значний крок для розвитку техніки.

Сьогодні електроліз застосовується у багатьох галузях промисловості: металургійній, хімічній, електрохімічній та ін. За допомогою електролізу отримують такі метали як алюміній, магній, натрій, літій, які дуже важко отримати іншим шляхом. Широко застосовується рафінування міді, свинцю, нікелю, срібла та інших металів. Електровідновленням отримують такі речовини як фтор, хлор, марганець, хлорати, гіпохлорити. Електролізом води отримують широко застосовані у хімічній промисловості гази, такі як кисень і водень. За допомогою електролізу створюють антикорозійні і декоративні покриття металів. Також електроліз широко використовується для виготовлення деталей машин і приладів, художніх виробів, матриць для отримання грамофонних пластинок, при виготовленні друкарських кліше та багатьох інших виробів.

Таким чином, ми переконалися, що електроліз відіграє надзвичайно важливу роль у техніці.

Коментар модератора

робота не містить посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?