Курсова робота «Інформаційні системи в менеджменті на матеріалах ВАТ “Охтирський пивоварний завод”», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 17.01.2007 21:52 · від alexpetrovi4 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ І. Інформація як невід’ємна частина управлінської діяльності 4 1. Природа інформації, види економічної інформації 4 2. Управлінська інформація і закономірності її руху. 11 3. Збори та наради як форма обміну управлінською інформацією 14 4. Характеристика окремих типів управлінських інформаційних систем 15 Розділ ІІ. Інформаційне забезпечення управлінської діяльності на ВАТ “Охтирський пивоварний завод” 19 1. Організація управління на даному підприємстві 19 2. Інформаційна забезпеченість управлінців ВАТ “Охтирський пивоварний завод” 23 3. Застосування досягнень НТП для ефективного управління та звітування при використанні мови XBRL. 24 Розділ ііі. Документація підприємства 26 Висновки 34 Список використаної літератури 35

Висновок

Прискорення науково-технічного прогресу пред'являє усе більш високі вимоги до інформаційного забезпечення органів управління для підготовки й обґрунтування управлінських рішень, що реалізує ефективність менеджменту в цілому. Підвищення ефективності використання інформаційних систем досягається шляхом наскрізної побудови і сумісності інформаційних систем, що дозволяє усунути дублювання і забезпечити багаторазове використання інформації, установити визначені інтеграційні зв'язки, підвищити ступінь використання інформації.

Інформаційне забезпечення припускає: поширення інформації, тобто представлення користувачам інформації, необхідної для рішення управлінських, науково-виробничих і інших питань, що виникають у процесі діяльності; створення найбільш сприятливих умов для ефективного поширення інформації.

Зміст кожної конкретної інформації визначається потребами управлінських ланок і вироблюваних управлінських рішень. До інформації пред'являються визначені вимоги:

– стислість, чіткість формулювань, своєчасність надходження;

– задоволення потреб конкретних керуючих;

– точність і вірогідність, правильний добір початкових відомостей, оптимальність систематизації і безперервність збору й обробки зведень.

Наприкінці XX в. інформація відіграє вирішальну роль у діяльності менеджера з будь-яких питань. Глибокий і ретельний аналіз є необхідною передумовою прийняття управлінських рішень. Без інформації і її аналізу неможливо ефективне функціонування і розвиток діяльності фірми.

Планування, впровадження й експлуатація системи менеджменту потоку робіт сполучені зі значними труднощами, що зв'язані не тільки з технічними аспектами. Для успіху такої системи украй важливі і людські передумови — здатність до навчання, культура групової праці, відкритість стосовно нововведень і т.п.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення