Курсова робота «Аналіз поведінки споживачів фенів», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 28.02.2011 15:22 · від Светлана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Характеристика ринку фенів в Україні 3 2. Фактори, які впливають на поведінку споживачів при купівлі обраного товару 7 3. Цільова аудиторія та сегментування 11 4. Процес прийняття рішення щодо купівлі фену 13 5. Ієрархія потреб Маслоу у гармонії зі слоганами виробників обраних ТМ 16 6. Ледерінг 18 7. Анкета 19 8. Портрет споживача фену на основі проведеного дослідження 29 9. Моделі поведінки 30 Висновки34 Список літератури

Висновок

У сучасної жінки вільного часу не так вже й багато. Часу, відведеного на те, щоб привести себе в порядок ще менше. А тим часом добре виглядати хочуть всі. І не останнє місце в зовнішньому вигляді займає зачіска. Швидко висушити волосся, а заразом зробити ще і красиву зачіску їм допомагає фен!

Але кожна жінка обирає для себе те, що їй потрібно і орієнтується при цьому на певні вподобання, результат, зручність.

Досліджуючи поведінку жінок при купівлі фену я виділила декілька груп, і кожна з них обирає фен за допомогою характерної моделі поведінки.

1.Дівчата (16-22 роки) Домінантна модель

Студенти, особи, що вперше купують, навчаються або нещодавно влаштувались на роботу. Ведуть молодіжний спосіб життя. Іногородні. Потреба – виглядати достойно, ранкова звичка швидко збиратись. Цінність - комфорт. Їх середній дохід до 2000 грн, тому бажають витратити менше грошей, але бачити якісний і більш менш функціональний товар. Обирають за певними ознаками, вилучаючи при цьому аналогічні моделі. Для них важливі ціна та функції.

2. Жінки, що недавно створили сім'ю (25-30 років) Модель обмежень

Люди, що вперше купують товари тривалого користування. Ведуть молодіжний спосіб життя та мають дохід до 5 тис. грн.. Потреба – достойний вигляд та ранкова звичка у використанні фену. Цінність – краса, комфорт. Жінки, мають обмежені бажання, адже тільки реалізують себе, організовують сім´ю тому обирають для себе фен за певними обмеженнями. Не дорожче 350 грн, потужністю 1500 Вт з насадками та можливістю подачі холодного і теплого повітря для захисту..

3. Жінки ( “зі стажем” 30-45 років) Лексографічна модель

Люди зі сформованою кар'єрою, але з обмеженою волею фінансових дій. Першочергові цілі — поліпшення умов, гарантія якості та надійність. В них є конкретні потреби – завжди виглядати достойно, а основною цінністю використання фену є краса волосся та відчуття комфорту. Жінки працюють, ведуть елітний стиль життя, городяни. Їх дохід від 6 тис.грн. Якість, надійність, ціна, гарантія, функціональність, – головні ознаки значимі для вибору. Тобто жінки певною мірою проранжували для себе значущі ознаки і обрали фен.

Особи “зрілого віку” (45-55 років) Розподільча модель

У людей цієї категорії спостерігається зростання доходу в міру зниження фінансових зобов'язань. Їх бажання полягають у легкості та зручності користування. Іх дохід до 6 тис. грн.. Їх потребою у використанні фенів є ранкова звичка, а цінністю – комфортне життя. Жінки працюють, ведуть елітний спосіб життя. Віддають перевагу фенам за 2 ознаками: кількість режимів та швидкості. Функціональність їх не хвилює.

Жінки у віці потребують звичайних моделей фенів легких у користуванні.

5. Жінки, що готуються до відходу на пенсію (55 і більше років) Модель ідеального представлення

Люди мають сформовані стереотипи, не схильні до нового та більш функціонального.

Їх дохід менше від 2 до 5 тис. Елітний спосіб життя. Міські жінки, які слідкують за собою і хочуть виглядати добре. Відчувати себе комфортніше.

Для них потрібна певна модель фену яка буде мати мінімум швидкостей, режимів нагріву та потужністю. Не дорога.

Легкість та зручність у користуванні – головні атрибути.

Коментар модератора

Робота має статистику свіжу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали