Курсова робота «Розробка стратегії для тов „мк „антарес”», 2010 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 28.02.2011 12:38 · від Женя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Загальна характеристика підприємства. 4 2. Аналіз зовнішнього середовища непрямого впливу 7 3. Діагностика галузі 11 3.1. Основні економічні показники 11 3.2. Оцінка конкурентного середовища 16 3.3. Карта стратегічних груп конкурентів 21 3.4. Ключові фактори успіху 22 4. Аналіз факторів зовнішнього середовища прямого впливу 23 5. Діагностика внутрішнього середовища організації 27 6. SWOT- аналіз 37 6.1. Аналіз макросередовища підприємства 38 6.2. Аналіз мікросередовища 41 6.3. Аналіз внутрішнього середовища організації 43 6.4. Складання матриці SWOT 45 7. Портфельний аналіз 52 8. Вибір загально корпоративної та функціональної стратегії фірми 58 9. Економічне обґрунтування обраних стратегій 59 Висновки 61 Список використаних джерел 62

Висновок

В даній роботі поетапно проводилась діагностика діяльності підприємства.

Аналіз зовнішнього середовища непрямої дії показав, що на сьогоднішній день фактори цього середовища впливають негативно на компанію.

В результаті дослідження конкурентного середовища були зроблені висновки:

конкуренція в галузі значна;

конкуренти не володіють інноваційними технологіями;

високі бар’єри входу та виходу на ринок;

повна залежність від постачальника-монополіста.

Конкурентне середовище в галузі не є ідеальне, більшість компаній працюють значний час і знайшли своє місце на ринку. Але ТОВ „МК „АНТАРЕС” виходить на ринок з новою інноваційною технологією, має низькі витрати на продукцію, завдяки використанню брухту у виробництві та реалізовує інноваційний проект, отримавши значки знижки в оподаткуванні. Компанія розробила стратегію виходу на новий ринок, організована широкомасштабна рекламна кампанія, проведені переговори з майбутніми споживачами та отримано замовлення на наступні 5 років діяльності.

Був проведений SWOT- аналіз, в результаті якого були виявлені сильні та слабі сторони компанії, можливості та загрози зовнішнього середовища. На основі отриманих результатів було визначено стратегії, які б найефективніше використали можливості і усунули загрози.

Портфельний аналіз показав, що всі види обраних діяльностей є доцільними й вигідними для компанії.

Економічний аналіз довів обґрунтованість обраних напрямків подальшого розвитку.

Отже, в результаті проведеної роботи була досягнута мета – обрано набір стратегій, які є доцільними і економічно обґрунтованими для підприємства.

Коментар модератора

Оцінка ринку титану, робота середнього класу, є неув.язки, але є і багато цікавого матеріалу який можна використати в інших роботах

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?