Курсова робота «Загальні положення правової роботи та юридичного обслуговування», 2010 рік

З предмету Право · додано 27.02.2011 19:38 · від megawat24 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Діяльність юрисконсульта у юридичній службі 7 1.1. Предмет діяльності юрисконсульта 7 1.2. Специфіка та особливості праці юрисконсульта 10 Розділ 2. Роль юридичної служби в сприянні забезпеченню та виконанню правової роботи 13 2.1. Кваліфікаційні вимоги до працівників юридичної служби 15 2.2. Завдання та функції юридичної служби 18 2.3. Участь юридичної служби в організації роботи по укладанню і виконанню договорів 22 Розділ 3. Практична частина 26 3.1. Договір поставки товару (продукції) 26 3.2. Протоколи розбіжностей додоговору 36 3.3. Протокол узгодження розбіжностей за договором 37 3.4. Супровідний лист до проекту договору 38 3.5. Супровідний лист до договору 39 Висновки 40 Список використаних джерел

Висновок

Юридична служба не може обійтися без юриста. Професія юриста є однією з найстародавніших. Вона з'явилася разом з правом, і роль цієї професії зростала в міру розвитку законодавства. На сучасному етапі стоїть гостра необхідність у кваліфікованих юристів. Кваліфікований юрист - це юрист з вищою юридичною освітою. А головне з великим досвідом роботи, він повинен юристом широкого профілю. Але не тільки від досвіду і кваліфікації юриста залежить робота юридичного відділу. Важливо також ставлення керівника підприємства до юридичного відділу. Яке місце займає юридичний відділ в структурі підприємства, чи правильно визначені функції, поставлені завдання юридичного відділу, важливо постійно оновлювати юридичні знання, тому що законодавство постійно змінюється.

Юридична служба підприємства - є найважливішою ланкою в структурі підприємства. Укладання договорів, дозвіл адміністративних та інших конфліктів - це все юридична сфера. Здійснення всіх функцій вимагає знань в області юриспруденції і відповідної практики та навичок. Заходи підвищення ефективності роботи юридичної служби.

За результатами роботи можна зробити висновок, що першочергову увагу необхідно звернути на наступні питання організації і діяльності юридичної служби:

1) В даний час цілі, завдання, функції, права та обов'язки юридичної служби повинні бути зафіксовані в законодавчих актах, що створило б можливість більш успішно здійснювати правову роботу на підприємстві. Необхідно прийняття спеціального Закону про юридичній службі замість застарілого Загального положення про юридичний відділ. У новому Законі слід більш детально визначити правовий статус юридичної служби відповідно до нових економічних умов.

2) Для того, щоб про компетенції юридичної служби були поінформовані не тільки юридичні працівники, а й керівники підприємств, інші посадові особи, текст Положення про юридичний відділ даного підприємства необхідно розмножити і вручити відповідним посадовим особам і всім структурним підрозділам цього підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?