Курсова робота «Ринок товарів та його статистичне вивчення», 2005 рік

З предмету Статистика · додано 17.01.2007 20:48 · від Serge_S · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

І. Теоретична частина Вступ 1. Розрахунок динаміки фізичного обсягу товарооборот 1.1) Загальні положення 1.2) Щомісячні індекси фізичного обсягу товарооборот 1.3) Річні та квартальні індекси 1.4) Ланцюгові індекси фізичного обсягу товарообороту 1.5) Щомісячні індекси фізичного обсягу товарообороту до середньомісячного обороту базисного року 1.6) Використання індексів цін при розрахунках індексів фізичного продажу споживчих товарів за усіма каналами реалізації 2. Статистичне спостереження за змінами цін на товари 3. Статистика міжнародного ринку товарів 3.1) Співставлення даних у зовнішній торгівлі товарами 3.2) Основні можливі причини розбіжностей 3.3) Організаційна робота щодо співставлення даних та методика їх проведення Висновок ІІ. Розрахункова частина Список використаної літератури Додатки

Висновок

Розглянувши методику розрахунку основних аналітичних показників, ми вивчили основні прийоми статистичного дослідження ринку товарів. Динаміка цін, вартісного і фізичного обсягу товарообороту, показники руху товарів на зовнішньому ринку є тими ключовими елементами, які дають базове уявлення про стан ринку товарів в різні періоди часу, відіграють не останню роль в прогнозуванні економічної ситуації в майбутньому. Тому якнайближче ознайомлення з засадами статистичного вивчення ринку товарів дасть нам змогу при нагоді оперативно і якісно реагувати на ринкову кон’юнктуру і приймати вчасні і головне обґрунтовані рішення щодо її покращення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали