Курсова робота «Статистичне вивчення виробництва льоноволокна», 2010 рік

З предмету Статистика · додано 24.02.2011 21:09 · від Тетяна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Предмет, завдання і система показників статистики рослинництва 5 1.1. Предмет і завдання статистики рослинництва 5 1.2. Система показників статистики рослинництва 9 Розділ 2. Статистична оцінка варіації та аналіз форми розподілу 18 2.1. Характеристика центру розподілу 18 2.2. Статистичне вивчення варіації та форми розподілу 38 2.3. Перевірка статистичних гіпотез про відповідність фактичного розподілу нормальному 50 Розділ 3. Статистичні методи вивчення взаємозв’язків в галузі рослинництва 61 3.1. Аналітичне групування 61 3.2. Проста кореляція 70 3.3. Множинна кореляція 81 3.4. Непараметричні показники щільності зв’язку 91 Висновки 97 Список використаних джерел 98

Висновок

Льоновиробництво є однією з важливих галузей сільського господарства.

З проведених аналітичних групувань можна зробити висновок, що варіація урожайності льоноволокна становить 37,8 %, варіація якості льонотрести – 33,27%, а варіація витрат праці на 1 ц трести – 45,99 %. Також ми обчислили середні величини та всі показники варіації.

В результаті проведення кореляційно - регресійного аналізу встановлено зв’язки між урожайністю льоноволокна, якістю льонотрести та витратами праці на 1 ц трести.

Прямолінійна кореляція показала,що між урожайністю льоноволокна та якістю льонотрести існує прямий щільний зв'язок, а між урожайністю льоноволокна та витратами праці на 1 ц трести існує прямий слабкий зв'язок.

Множинна кореляція показала, що між всіма досліджуваними в кореляційно-регресійній моделі ознаками існує тісний зв'язок. Коефіцієнт множинної детермінації D = 58,7 % свідчить про те, що варіація урожайності льоноволокна на 58,7% зумовлюється двома факторами (якістю льонотрести та втратами праці на 1 ц трести), уведеними в кореляційну модель. Це означає, що вибрані фактори суттєво впливають на досліджуваний показник.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?