Курсова робота «Розробка системних об’єктно-орієнтованих програм мовою С++ в середовищі Windows», 2008 рік

З предмету Комп'ютери · додано 20.02.2011 21:33 · від КОСТЯ · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Структура програмного проекту 6 2. Розробка меню програми 8 3. Розробка панелі інструментів та рядку стану 11 4. Реалізація програмного коду мовою assembler 13 5. Створення та підключення dll-бібліотеки 15 6. Створення діалогових вікон 16 7. Робота з файлами 18 8. Створення графічних зображень 20 9. Керівництво системного програміста 22 10. Керівництво оператора 23 Висновки 24 Список літератури 25 Додаток а 27 Додаток б 30

Висновок

Дана курсова робота в деякій мірі розкриває можливості мови С++ пакету Visual Studio 2008. Тут можна побачити переваги даного пакету над іншими як у вирішенні різного роду задач так і у інтерфейсі. Так, як програма складається з окремих модулів, то кожний модуль можна використовувати для реалізації інших подібних програм, які необхідно виконати в стислий термін.

Завдяки поєднанню програм на Visual С++ і Асемблері можна створити програму високого рівня, тобто програму, яка відповідає світовим стандартам по оформленню, швидкодії та іншим параметрам.

Створена система меню може застосовуватись не лише для реалізації поставленої задачі, а й для будь-якої іншої програми, тому що зміна пунктів меню, зовнішнього вигляду, виконання процесу робиться досить швидко і без будь-яких ускладнень.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?