Курсова робота «Бізнес-аналіз діяльності перукарні»

З предмету Маркетинг · додано 20.02.2011 00:42 · від Алена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретична частина 5 1.1. Технологія Data Mining 5 1.2. Консолідація даних в задачах інформаційного бізнесу 11 1.3. Візуалізація даних 14 1.4. Задача асоціації в Data Mining 16 1.5. Кластеризація даних 17 1.6. Моделі прогнозування 20 Розділ 2. Практична частина 23 2.1. Асоціативні правила у стимулюванні роботи перукарні 23 2.1.1. Опис бізнес-задачі 23 2.1.2. Виявлення асоціацій у роботі перукарні 23 2.2. Консолідація даних і аналітична звітність діяльності перукарні 29 2.2.1. Опис бізнес-задачі 29 2.2.2. Проектування структури сховища даних «Перукарня» 30 2.2.3. Наповнення сховища даними та контроль їх несуперечливості 32 2.2.4. Формування OLAP-звітів про продаж протягом місяця (року) 34 2.3. Сегментація клієнтів перукарні на основі карт Кохонена 37 2.3.1. Опис бізнес-задачі 37 2.3.2. Побудова профілів клієнтів перукарні 39 2.3.3. Оцінка найбільш та найменш прибуткових сегментів діяльності перукарні 40 Висновки 42 Список літературних джерел 44 ДОДАТКИ А Купівельні транзакції перукарні. ДОДАТОК Б Початкові дані для аналізу консолідації і аналітичної звітності діяльності перукарні. ДОДАТОК В Початкові дані сегментації клієнтів перукарні на основі карт Кохонена

Висновок

В даній курсовій роботі був проведений бізнес-аналіз діяльності перукарні. Зміст робити містив як теоретичну так і практичну частину.

В першому розділі ми розглянули основні поняття інформаційного бізнесу, широко і різносторонньо розкрили зміст актуальності проблеми аналізу бізнес-інформації для прийняття оптимальних рішень при керуванні діяльності перукарні.

У другому розділі курсової роботи був проведений аналіз діяльності трьох перукарень на основі аналітичної платформи Deductor Studio.

За допомогою Deductor Studio було вирішено три основних задачі: асоціативні правила, консолідація даних, побудова карт Кохонена.

При виконанні першої задачі ми навчилися генерувати асоціативні правила та на основі алгоритму a priori виділяти правила з максимальною достовірністю з метою розробки більш досконалої маркетингової стратегії, що в свою чергу оптимізувало роботу перукарні. Також слід зазначити, що асоціативні правила виявляють не лише транзакції чи популярні набори, а й взаємозв’язок між ними.

Приступивши до другого пункту практичної частини курсової роботи, ми оволоділи навичками консолідації даних та аналітичної звітності діяльності перукарні. Результати роботи були представлені в таких візуалізаторах, як:

• таблиця – де було застосовано різні методи обробки;

• OLAP-куб – в якому представлено аналітичну звітність роботи перукарні за останні 12 і 7 днів тижня.

• крос-діаграма - за допомогою якої було виведено результати роботи трьох перукарень за тиждень.

Завдяки картам Кохонена, ми отримали, яскраву візуаліазацію аналітичної інформації роботи перукарні. Тому що карти Кохонена служать для пошуку інформації у великих масивах даних, виявлення незалежних ознак, вироблення оптимальних рішень щодо діяльності економічної системи. Якщо говорити більш детально, то по картам Кохонена, ми чітко бачимо різноманітні тенденції спаду та піднесення (середньомісячні витрати, або кількість відвідувань перукарні взимку). Також слід зазначити, що окрім тенденцій на картах видно взаємозв’язки (зростання кількості відвідувань, безпосередньо впливає на отримання прибутку перукарні).

Отже, проаналізувавши дані, які були отримані при розробці практичної частини курсової роботи, можна зробити висновок, що Deductor Studio, являється передовою аналітичною платформою. Завдяки цій платформі, експерти аналітики, які не мають багаторічного досвіду, можуть, проаналізувати інформацію діяльності відповідного об’єкта та виробити тенденції покращення роботи будь-якого підприємства, що в свою чергу веде до збільшення прибутку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?