Курсова робота «Удосконалення системи маркетингових комунікацій на базі ВАТ "Ощадбанк"», 2011 рік

З предмету Маркетинг · додано 19.02.2011 21:24 · від Viktoria · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Маркетингова діяльність банків україни 5 1.1. Особливості маркетингу в банківській сфері на українському ринку 5 1.2. Маркетингові комунікації на ринку банківських продуктів 8 Розділ 2. Організаційно-економічна характеристика Ват «ощадбанк» 11 2.1. Історія розвитку та організаційна структура ВАТ «Ощадбанк» 11 2.2. Результати діяльності за 2009 рік 14 2.3. Дослідження стану банківського ринку України в умовах кризи 19 2.1. Аналіз рекламної політики ВАТ «Ощадбанк» 23 Розділ 3. Розробка рекламної кампанії для ват «ощадбанк» 25 3.1. Цілі та задачі розробки рекламної кампанії для ВАТ «Ощадбанк» 25 3.2. Інструменти комплексу маркетингових комунікацій, що застосовуються у сезонні та святкові періоди 27 3.3. Інструменти маркетингових комунікацій, які застосовуються у некалендарний період 37 Висновки 41 Перелік використаної літератури 43

Висновок

Під час написання курсової роботи у відкритому акціонерному товаристві (ВАТ) «Ощадбанк» було досягнуто поставлених цілей, а саме ознайомлення з організацією, плануванням та проектуванням, а також регулюванням і контролем маркетингової діяльності на підприємстві. Були проведені аналіз та діагностика стану маркетингового середовища підприємства.

Дослідження виявило, що в своїй комунікаційній діяльності банки України використовують такі заходи паблік рилейшнз: спонсорство і меценатство (благодійність) та формування фірмового стилю. Спонсорська та благодійна діяльність здійснюється банками у таких сферах, як спорт, мистецтво і культура, соціальна сфера. Формування фірмового стилю передбачає розроблення фірмових: знака, логотипа, слогану, кольору.

Незважаючи на кризовий стан банківського сектора України протягом 2009 року, зусилля установ ВАТ «Ощадбанку» були спрямовані на забезпечення ефективної діяльності, підтримання ліквідності на необхідному рівні, своєчасне та якісне обслуговування клієнтів. За 2009 рік банк забезпечив виконання встановлених фінансових цілей, працював прибутково і досяг певних результатів.

Установами ВАТ "Ощадбанк" протягом 2009 року надано значні обсяги послуг з розрахунково-касового обслуговування клієнтам банку - юридичним та фізичним особам.

По показникам ефективності діяльності за 2009 рік банк досягнув позитивних результатів, а саме рівень рентабельності балансового капіталу становив 4,25%, рентабельності статутного капіталу - 4,99%, рентабельності активів - 1,22% проти від'ємного значення цих показників у середньому по банках України.

Протягом року банком дотримувались економічні нормативи, встановлені Національним банком України. У 2009 році банк не мав порушень нормативів платоспроможності.

ВАТ «Ощадбанк» за останні два роки отримав від держави значні вливання свіжого капіталу у вигляді ОВДП — близько 14 млрд. грн. Завдяки тому, що велика частина кредитного портфеля ВАТ «Ощадбанку» доводиться на держкомпанії (75%), фінустанова не так гостро відчула проблему негативних кредитів. На початок липня 2010 року всього 10% кредитів банку було прострочено на 90 і більше днів. Це дозволило Ощадбанку не формувати значні резерви і тим самим демонструвати високий прибуток. За два роки він заробив 1,1 млрд. грн.

Проаналізувавши отримані дані слід зробити висновок, що підприємство розвивається досить стабільно, але за умов оптимізації рекламної діяльності показники б змінилися до більш позитивної тенденції. Необхідним є удосконалення роботи відділу маркетингу на підприємстві.

Основна ідея при розробці рекламної кампанії – це те, що банк працює для звичайних людей. У нім вигідно і зручно брати кредити і відкривати вклади для родинних потреб. Створити образ банку-помічника, такого ж звичного і звичайного предмету домашнього побуту. У цілях формування відповідного іміджу банку та збільшення кількості клієнтів пропонується удосконалити застосування інструментів комплексу маркетингових комунікацій

Ці заходи допоможуть підприємству пропонувати клієнтам свої послуги більш ефективно.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?