Курсова робота «Облік товарів та їх реалізації», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 19.02.2011 18:47 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи обліку товарів та їх реалізації 5 1.1. Суть товарів та задачі їх обліку 5 1.2. Нормативне регулювання обліку товарів та їх реалізації 7 1.3. Організація та методологія обліку товарів 11 Розділ 2. Облік товарів на пп «авторитет» 16 2.1. Коротка характеристика діяльності ПП «Авторитет» 16 2.2. Облік надходження товарів 18 2.3. Порядок нарахування торгової націнки 26 2.4. Облік реалізації товарів 28 Розділ 3. Інвентаризація товарів на складі підприємства 31 Висновок 36 Список використаної літератури 38 Додатки 42

Висновок

Отже, в даній курсовій роботи було досліджено методику ведення обліку товарів та їх реалізації на прикладі приватного підприємства «Авторитет».

За результатами дослідження можна зробити наступні висновки.

Для обліку товарів на підприємстві використовується рахунок 28 «Товари». Товари оцінюються за покупними або продажними цінами. Це обумовлює відповідний порядок записів на рахунках бухгалтерського обліку. Визначення оцінки товарів проводиться підприємствами самостійно.

Для відображення надходження та реалізації товарів на склад підприємства, використовується субрахунок 281 «Товари на складі».

На рахунок 282 «Товари в торгівлі» відображаються товари в магазині підприємства. Оскільки на підприємстві є 3 торговельні точки, то бухгалтером використовується субрахунок 2-го рівня 282/1, 282/2 та 282/3 При передачі товарів до магазину виконується проведення Дт 281-Кт282.

Оприбуткування товару на ПП «Авторитет» відображається за закупівельної ціною без ПДВ.

Після оприбуткування товару проводиться нарахування торговельної націнки. Для цього використовується субрахунок 285 «Торгова націнка». За дебетом субрахунку - зменшення (списання) торгових націнок. За кредитом субрахунку - збільшення суми торгових націнок.

Рух товарів оформлюється відповідними документами, які є підставою для оприбуткування і списання товарів, відображення господарських операцій на рахунках бухгалтерського обліку

В курсовій роботі розглянуто систему первинного обліку товарів. На підприємстві форми первинного обліку товарів (накладні) не відповідають вимогам нормативних документів. Запропоновані нові форми ведення первинних документів обліку руху товарів та удосконалення системи складського обліку товарів.

Для обліку реалізації товарів використовується товарні чеки, та криги реєстрації товарних чеків.

Інформація з надходження товарів за місяць на підприємстві узагальнюється не тільки в «Книзі придбаних товарів», але й у Журналі по рахунку 63 «Розрахунки з постачальниками». Його побудова унаочнює інформацію з надходження товарів за місяць (у розрізі постачальників) і по погашенню заборгованості перед постачальниками (оплата товарів). Надходження товарів відображається по кредиту рахунка 63, оплата по дебету.

Кожного тижня в магазинах підприємства проводиться інвентаризація. Продавець, що здає зміну рахує разом з ревізором ( в даному випадку, людиною, що несе відповідальність за інвентаризації) товар. Залишок товару записується в інвентаризаційній відомості, де вказується назва товару, його ціна і кількість, підбивається сума товару, що знаходиться в магазині. До цієї суми додаються гроші, які знаходяться в касі. І отримана сума повинна дорівнювати сумі залишку товару в товарно-касовій книзі, виведеного на даний момент. Якщо в магазині є недостача, то дана сума компенсується МВО і вводиться в касу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення