Дипломна робота «Організація і економічна ефективність виробництва озимого жита та шляхи її підвищення на прикладі ПСП ім. Довженка», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 18.02.2011 21:37 · від TOROS · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Народногосподарське значення та стан зернового господарства та агропромислового комплексу (АПК) в Україні 1.1. Народногосподарське значення, поширення, ботанічні й біологічні особливості жита 1.2. Стан зернового господарства України та перспективи його розвитку 1.3. Стан та перспективи розвитку виробництва жита в Україні Розділ 2. Природноекономічні умови господарства, економіка і організація виробництва 2.1. Природні умови розміщення та спеціалізація господарства 2.2. Виробничі ресурси та їх використання 2.3. Організація господарства та його економічна ефективність 2.4. Операційна система з виробництва продукції Розділ 3. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА Економічна ефективність вирощування озимого жита 3.1. Агротехнічні заходи та їх вплив агротехніки на підвищення врожаю озимого жита 3.2. Мінеральні добрива як агротехнічний і організаційний захід підвищення врожаю та його якості 3.3. Організація проведення сортооновлення, як агрозаходу підвищення продуктивності і економічної ефективності озимого життя 3.4. Загальна економічна ефективність від запропонованих агрозаходів. Висновки і пропозиції Література

Висновок

1. Озиме жито є цінна продовольча, фуражна, і сировинна культура, яка може рости в умовах недостатнього зволоження завдяки добре розвиненій кореневій системі. Транспіраційний коефіцієнт становить 320-420 одиниць.

2. Завдяки хорошим смаковим якостям житнього хліба жито займає в Україні майже 261 тис. га. В ПСП ім. Довженко жито вирощують на площі 250 га.

3. Виручка від реалізації жита у ПСП ім. Довженко в розрахунку на 1 га складає 3179 грн., на 25 га – 794 тис.грн.

4. Природньо-кліматичні умови ПСП ім. Довженко можуть забезпечити нормальний ріст і розвиток озимого жита. За останні три роки середній урожай становить 17,1 ц/га.

В господарстві протягом останніх 5 років вирощують сорт озимого жита “Боротьба”.

5. Ґрунтовий покрив господарства представлений в основному дерново-підзолистими супіщаними ґрунтами, середній бал бонітету яких складає 37. Реакція ґрунтового розчину кисла і слабокисла. Ґрунти потребують вапнування.

6. Агротехніка вирощування озимого жита в основному відповідає агротехнічним вимогам, але такі заходи як лущення стерні і боротьба з бур’янами, особливо з пирієм, не виконуються.

7. Строки посіву не завжди витримуються. Замість посіву до 20-25 вересня у 2008 році, наприклад, посів озимого жита провели на початку жовтня. Пізні посіви потребують додаткового внесення азотних добрив.

8. Попередником озимого жита у ПСП ім. Довженко в основному зернові колосові і кукурудза на силос або зерно. В залежності від того яке поле сівозміни буде зайнято житом.

9. Удобрення озимого жита проводиться по залишковому принципу в межах 30-40 кг діючої речовини на гектар, що є недостатнім для одержання врожаю на рівні 27-30 ц/га.

Пропозиції

Враховуючи грунтово-кліматичні, фінансово-економічні умови досліджуваного господарства ПСП ім. Довженко, агротехніку вирощування яка склалась у господарстві та перспективи розвитку в галузі рослинництва планується підвищити врожай озимого жита до 30 ц/га. для цього пропонується здійснити слідуючі агрозаходи:

1. Заробка післяжнивних залишків кукурудзи або зернових колосових культур важкими дисковими боронами з послідуючою оранкою на глибину 20-22 см. передпосівна культивація замінюється боронуванням.

2. Вапнування кислих ґрунтів. Норма внесення діючої речовини вапна 2 т/га.

3. Внесення мінеральних добрив під запланований врожай, враховуючи забезпеченість рухомими NPK. Фосфорно-калійні добрива вносяться під оранку, азотні добрива дрібно у підживлення. Перше підживлення проводиться на початку відновлення вегетації, друге – у фазу появи колосся.

4. Сортозаміна. Сорт жита Інтенсивне 95 запроваджується замість сорту Боротьба. У перший рік планується посіяти на площі 50 га, в послідуючому протягом 2-х років на всю площу – 250 га.

В результаті здійснення запропонованих агрозаходів сумарний ефект може скласти 1727,7 грн., на гектар, на всю площу 431925 грн.

Рівень рентабельності при цьому складе 34%.

Коментар модератора

Робота не містить посилань на літературу, теоретична частина зібрана із відкритих джерел.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?