Реферат «Бухгалтерський облік автотранспортних підприємств», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 15.02.2011 18:00 · від Святослава · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Внутрішні перевезення пасажирів 4 2.Внутрішні перевезення вантажів 5 3.Міжнародні перевезення пасажирів 7 4.Використання подорожніх листів 7 5.Використання товаротранспортних накладних 11 Висновки 14 Список використаних джерел 15

Висновок

На сьогоднішній день важко уявити відсутність транспорту. Завдяки великій різноманітності транспортних засобів ми можемо користуватися широким спектром послуг (пасажирські перевезення: автобусні, маршрутні, таксі; вантажні перевезення; міжнародні перевезення і т.д., залежно від класифікації).

Так як облік – це, в першу чергу документи, в роботі розглянуто використання подорожніх листів та товаротранспортних накладних – первинних документів. Типові форми подорожнього листа автомобіля затверджено наказом Мінтрансу України від 29.12.95р. №488/346 (їх три). А згідно з п. 2.2 Інструкції №228/253, перевезення вантажів автомобільним транспортом як на комерційній основі, так і для власних потреб, здійснюється тільки за наявності належним чином оформлених товаротранспортних накладних типових форм, доданих до дорожнього листа.

Коментар модератора

Є список використаної літератури, але відсутні на нього посилання у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали