Курсова робота «Облік готової продукції та її реалізації», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 13.02.2011 21:27 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи обліку готової продукції на підприємстві 5 1.1. Поняття готової продукції підприємства 5 1.2. Нормативне регулювання обліку готової продукції 8 1.3. Організація і методологія обліку готової продукції 11 Розділ 2. Облік готової продукції на пп «гермес» 19 2.1. Коротка характеристика ПП «Гермес» 19 2.2. Облік виробництва продукції та формування готового продукту 24 2.3. Складський облік готової продукції 25 2.4. Облік реалізації готової продукції 28 Розділ 3. Інвентаризація готової продукції на підприємстві 31 3.1. Порядок проведення інвентаризації готової продукції 31 3.2. Облік результатів інвентаризації 34 Висновок 38 Список використаної літератури 40 Додатки 42

Висновок

В курсовій роботі було розглянуто методологію обліку готової продукції, досліджено документообіг з руху готової продукції, операції з виробництва готової продукції та її реалізації.

Готовою продукцією вважається продукція, що пройшла всі стадії опрацювання, випробування, приймання, укомплектування відповідно до умов договорів із замовниками та відповідає технічним умовам і стандартам, прийнята апаратом технічного контролю підприємства та здана на склад чи прийнята замовником (коли готова продукція здається на місці) згідно зі затвердженим порядком її приймання (оформлена встановленими здавальними документами).

Синтетичний облік наявності і руху готової продукції по фактичній виробничій собівартості ведеться на активному рахунку 26 «Готова продукція».

При оприбуткуванні випущеної з виробництва готової продукції в бухгалтерському обліку робиться запис за дебетом рахунку 26 «Готова продукція» і кредиту рахунку 23 «Виробництво».

Аналітичний облік готової продукції ведеться за видами готової продукції, найменуваннями та сортами, місцями зберігання та матеріально відповідальними особами.

Випуск продукції з виробництва та передача її на склад оформляється накладними, приймально-здавальними документами, актами приймання готової продукції.

Поставка готової продукції споживачам здійснюється за умови наявності обумовленого договором обсягу передоплати.

Найбільш прогресивною формою поставки готової продукції споживачам є прямі договори поставки. До них належать договори між виробничими об’єднаннями, підприємствами, організаціями-виробниками та споживачами.

Аналізуючи облік готової продукції на ПП «Гермес» відзначимо, що облік на підприємстві не повністю автоматизований.

Бухгалтерією ПП «Гермес» ведеться аналітичний облік відвантаженої продукції, де відображається розрахунок відвантаженої продукції за фактичною виробничою собівартістю.

Доход від продажу готової продукції ПП «Гермес» обліковується на рахунку 70 «Доходи від реалізації». Відвантажену готову продукцію на підприємстві списують з кредиту рахунку 26 «Готова продукція» до дебету рахунку 901 «Собівартість реалізованої готової продукції». Протягом місяця облік відвантаження та реалізації продукції ведеться за відпускними цінами підприємства. По закінчені місяця визначається фактична виробнича собівартість відвантаженої продукції.

Щотижня на підприємстві проводиться інвентаризація запасів та готової продукції. За результатами інвентаризації складається акт та проводяться відповідні бухгалтерські проведення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення