Курсова робота «Організація оптового продажу товарів та шляхи її удосконалення», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 13.02.2011 20:33 · від juli · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Сутність та особливості оптового продажу товарів.(теоретичне питання) 2. Аналіз з оптового продажу товарів та його структури.(динаміка, звідки надходить продукція) 3. Аналіз організації оптового продажу товарів.( методи, цілі) 4. Оцінка ефективності оптового продажу товарів.(методи оптового продажу, обслуговування) 5. Удосконалення організації оптового продажу товарів та підвищення її ефективності. Висновки Література Додатки

Висновок

Розмитість функцій оптової торгівлі штучно звужує сферу її діяльності та значущість. Надання функцій таким категоріям, як товарорух, канали товароруху й логістика, є неправомірним і суперечить принципам етимології.

Всі названі функції можуть бути властиві тільки оптовій торгівлі, яка є як активним суб'єктом системи товароруху. Разом із тим наявна термінологічна плутанина й підміна понять стосовно визначення змісту функцій оптової торгівлі.

У роботі конкретизовано, узагальнено, впорядковано та згруповано маркетингові, організаційно-економічні й технологічні дії залежно від етапів просування товарів у їх послідовності за часом здійснення. Наведені функції в їх логістичній послідовності є також алгоритмом організації процесу товароруху. Така максимальна деталізація та поетапна послідовність будуть «навігатором», а також цільовими орієнтирами для підприємств щодо питань

управління й розробки стратегії розвитку.

Представлений алгоритм організації товароруху може бути використаний для створення пізнавальної моделі системи товароруху та її підсистем, як такої, що містить проблеми, а також синтезувати прагматичну модель системи товароруху і її підсистем як таких, що вирішують проблеми.

Суб’єктами регулювання, тобто державними органами, або органами місцевого управління поданий алгоритм може розглядатися як методологічна основа проведення атестації оптової торгівлі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?