Курсова робота «Аналіз маркетингової діяльності на базі ВАТ "Інтурист-Запоріжжя"», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 13.02.2011 16:23 · від Viktoria · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. «Організаційно-економічна характеристика готелю «Інтурист-Запоріжжя» 5 РОЗДІЛ 2. « Аналіз та діагностика стану маркетингової діяльності ват «Інтурист-Запоріжжя» 12 2.1. Дослідження ринку готельних послуг Запорізького регіону 12 2.2. Аналіз макросередовища «Інтурист-Запоріжжя» 16 2.3. Аналіз стану маркетингу досліджуваного готелю 21 Розділ 3. «Розробка заходів з підвищення ефективності маркетингової діяльності «Інтурист-Запоріжжя» 25 Висновки та рекомендації 28 Використана література 30 Додатки 32

Висновок

Проаналізувавши отримані дані слід зробити висновок, що підприємство розвивається досить стабільно, але за умов оптимізація деяких видів діяльності показники б змінилися до більш позитивної тенденції. А саме необхідним є створення відділу маркетингу на підприємстві. Цей крок допоможе підприємству пропонувати гостям свої послуги більш ефективно.

Наступним етапом є створення положення про службу маркетингу на підприємстві для максимально чіткої та прозорої роботи її підрозділів і таким чином зняти виконання маркетингових функцій з заступника генерального директора та головного економіста. І перш за все служба маркетингу повинна розробити політику відносно керування комплексом маркетингу та систему маркетингових досліджень, що допоможе встановити зворотній звязок з клієнтами для подальшого максимального задоволення їх потреб.

Також важливим чинником роботи готелю є рівень підготовки персоналу. Це слід відзначити як пятий елемент комплексу маркетингу і організувати стабільну роботу з персоналом, а саме тренінги, семінари, курси підвищення кваліфікації, в межах заходів PR серед працівників проводити корпоративні вечірки, «родинні» свята, на які працівники готелю могли б прийти зі своєю родиною, відзначати кращих працівників в засобах масової інформації, тощо. Бажано також найняти фахівця саме з маркетингу готельних послуг.

Поряд із встановленням чітких напрямків маркетингової діяльності на підприємстві такох слід виконувати і функцію маркетинговоно планування та контролю за виконанням поставлених завдань. В межах цих заходів необхідно встановити жорсткий контроль за зміною чинників макросередовища. І потім в вигляді аналізу тенденцій розвитку керувати цими змінами з метою підвищення конкурентоспроможності, прибутку, або утримання існуючої позиції на ринку.

Відділ просування послуг і створення іміджу готелю має бути відповідальним за розробку пропозицій по формуванню фірмового стилю, організації реклами за допомогою фірмових виробів, а також за підвищення рейтингу в пошукових системах інтернет-ресурсів, надання більш детальної інформації про діяльність готелю в порталах міста, а саме zabor.zp.ua, www.otvet.zp.ua, misto.zp.ua. Можливо навіть залучення фахівця з написання SEO-текстів. Також на дійсній сторінці готелю треба оптимізувати «Книгу гостей» з метою налогодження зворотнього звязку.

Практика застосування маркетингу показала, що використання тільки окремих складових, наприклад вивчення товару, послуг і робіт або прогнозування ринку, не дає належного ефекту. Лише комплексний підхід дозволяє ефективно прорватися на ринок з товарами і послугами, що особливо стосується готельних послуг. Все вищевикладене визначає актуальність досліджень системи маркетингу готелю «Інтурист–Запоріжжя».

Не меншу увагу треба приділити і заходам PR. Адже саме за допомогою PR готель стає «ближчим» до своїх гостей та мешканців міста. Завдання PR полягає в тому, щоб налагодити взаєморозуміння, позитивне відношення і довіру клієнта до пропозиції підприємства гостинично- туристського бізнесу на тривалу перспективу. Мова йде про формування в очах громадськості позитивного іміджу, хорошої репутації і пошани до підприємства. Можливим є в цих межах проведення екскурсій містом для дітей, дитячі дні в готелі, проведення тижня кухні якоїсь певної нації, курси домогосподарок, дегустація вин для знавців, тощо.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?