Дипломна робота «Дослідження та аналіз розвитку ринку вендингової торгівлі», 2007 рік

З предмету Аналіз господарської діяльності · додано 13.02.2011 13:38 · від Vikky · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1 Розділ 1. Зміст базових понять і категорій ринку вендингової торгівлі 4.1.1. Поняття й процес вендингової торгівлі 4 1.2. Історія вендингової торгівлі 7 1.3. Класифікація торгових автоматів 10 1.3.1. Автомати для напоїв 11 1.3.2. Автомати для порціонних продуктів 14 1.3.3. Автомати для продажу напоїв у порціонній упаковці 16 1.3.4. Механічні й електронні автомати 17 1.4. Структура індустрії вендингової торгівлі 18 1.4.1. Виробники обладнання й комплектуючих 19 1.4.2. Постачальники продуктів 21 1.4.3. Оператори, що поставляють торгові автомати на український ринок 24 РОЗДІЛ 2. Дослідження ринку вендингової торгівлі 27 2.1. Стан світового ринку 27 2.1.1. Огляд автоматної торгівлі в США 27 2.1.2. Огляд європейського ринку вендинга 30 2.1.3. Огляд автоматної торгівлі в Китаї 39 2.1.4. Огляд автоматної торгівлі в Японії 41 2.1.5. Російський ринок торгових автоматів 45 2.2. Вендингова торгівля України 48 2.2.1. Основні тенденції 48 2.2.2. Обсяг ринку 51 2.2.3. Перспективи основних сегментів 52 2.2.4. Ринок торгових автоматів із продажу прохолодних напоїв. 54 2.3. Розрахунок економічної ефективності мережі торгових автоматів ТОВ «Эко-Венд» у програмі Project Expert 56 Розділ 3. Розробка заходів щодо підвищення ефективності функціонування мережі торгових автоматів 69 3.1. Оптимізація вендинг-мережі 69 3.3.1. Вендинг-облік і вендинг-маршрут 69 3.1.2. Кількість працівників для обслуговування вендинг-мережі 71 3.1.3. Інструкції для працівників і торгових точок 73 3.1.4. Оновлення парку торгових автоматів 76 3.1.5. Оренда, лізинг і покупка торгових автоматів 77 3.2. Розширення напрямків вендинг-бізнеса 78 3.3. Перспективи розвитку вендингової індустрії в Україні 85 3.4. Юридичні аспекти вендинга 87 3.5. Реалізація пропозицій на прикладі проекту у програмі Project Expert 95 3.6. Оцінка ефективності пропозицій 110 Висновки 111 Список використаної літератури 118

Висновок

У даній роботі було розкрите поняття вендингової торгівлі, а також основні концепції ринку вендингу.

У багатьох торгові автомати дотепер асоціюються із трикопієчною газованою водою. У часи Радянського Союзу саме такими автоматами була представлена вендинг-індустрія. Втім, навіть у ті часи так продавалися не тільки прохолодні напої. Пресу, листівки, каву (а подекуди шоколад і печиво) теж можна було придбати, опустивши монету. Гіперінфляція зруйнувала вендингову індустрію колишнього Союзу.

А в цей час західна індустрія вендинга здійснила великий технологічний прорив. Не дуже давно в Києві на міжнародній прес-конференції по вендинг-бизнесу, організованою компанією «Мавітек», провідні європейські виробники торгових автоматів презентували свої новітні розробки. Автомати, що вміють розмовляти для сліпих, системи оплати через мобільний телефон, інтернет-браузери, панелі вибору з тактильними екранами - от далеко не повний перелік інновацій в області вендинга.

Вендинг - досить перспективний канал збуту для українських виробників товарів масового попиту (у першу чергу гарячих і холодних напоїв, бульйонів, снеків і т. ін.). Однак основні оператори поки не можуть оцінити ємність даного ринкового сегмента й замість прогнозів приводять статистику й тренди західних ринків. Цікаво те, що торгові автомати неоднаково популярні у світі. Так, кількість автоматів у Японії або США більше, ніж у всіх країнах Євросоюзу разом узятих (у Японії їх установлено 8 млн., у США - 7 млн., а в країнах ЄС - близько 6 млн.). Істотно відрізняються по ступені розвитку вендингової індустрії і європейські країни: найбільше автоматів установлено у Франції, Німеччині, Іспанії, Великобританії й Італії, тоді як у Греції, Данії, Португалії й Швеції їх зустрінеш нечасто. За даними Європейської асоціації вендерів, за останні 10 років обсяги продажів гарячих і холодних напоїв, снеків і морозива виросли в Європі в середньому в 13,5 рази.

В Україні частка продажів через торгові автомати може досягати 20-25% від загального обороту таких продуктових груп, як кава або шоколадні батончики. Наприклад, у Європі через автомати реалізується 5-7% кави й кавових напоїв. А Соса-Соla продає через автомати близько 20% загального обсягу вироблених напоїв.

На сформованих ринках основними гравцями індустрії вендинга є виробники обладнання й запчастин (автоматів, платіжних пристроїв, клавіатур, компресорів і ін.), постачальники інгредієнтів (кави, шоколаду, снеків, напоїв, стаканчиків і т.п.), а також торгово-сервісні компанії, які займаються продажами автоматів і їхнім технічним обслуговуванням.

В Україні торгові автомати цікаві насамперед тим, хто може реалізовувати через них свою продукцію. Привабливі вони й для власників магазинів, різних закладів - такі автомати можуть стати джерелом стабільного додаткового доходу. Свою копійку на автоматах можуть заробити й торгово-сервісні компанії. Появи виробників вітчизняного походження в найближчому майбутньому чекати не слід - занадто далеко ступнула світова індустрія.

У цей час в Україні через автомати найбільше активно продаються гарячі напої (кава, чай і ін.) і картки передплачених послуг мобільного зв'язку.

Вважається, що в найближчому майбутньому споживачі будуть готові активно здобувати в автоматах прохолодні напої, снеки, солодощі. Продаж сигарет через автомати (як це робиться в деяких країнах) в Україні організувати складно, тому що важко контролювати вік покупця.

Власник товару, призначеного для продажу через автомати, може придбати ці апарати або укласти угоду із власником парку вендингових машин. Аналогічним способом можуть робити власники приміщень, придатних для установки автоматів.

Так, наприклад, свій власний парк автоматів мають компанії Nestle і Coca-Cola, які закуповували автомати й брендували їх своїми марками. Nestle зараз є лідером у вендингу гарячих напоїв. У цієї компанії найбільший парк обладнання в Україні - автомати встановлені в 95 містах.

Незабаром перші 20 вендингових автоматів установить завод «Росинка». Компанії «Росинка» поки складно прогнозувати ефективність цього каналу продажів, ставка зроблена на розкручені марки («Софія Київська», Капризони, напої 0,3, 0,4 і 0,5 л). Вартість напоїв в автоматі буде порівнянна з роздрібною.

Компанія Kraft Foods використовує іншу схему - підбирає технічних партнерів-власників вендингових машин і поставляє їм інгредієнти для готування кави.

Активніше всього вендинг розвивається в містах з мільйонним населенням (Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк). 50% успіху залежить від вибору місця для установки автомата, 30% - від якісного й своєчасного обслуговування машини й 20% - від того, якими марками брендований автомат, чи є на ньому інструкція й номери телефонів «гарячої лінії». Найчастіше автомати, які не оформлені належним чином, викликають у споживача сумніви у якості продукту або послуги, що продає машина.

Брендуванням вендингових автоматів, як правило, займається постачальник інгредієнтів. У випадку ж, якщо за допомогою автомата продаються марки декількох виробників (типовий приклад - автомати для продажу припейд-карток), власник автомата може виступати як міні-агентство, пропонуючи свою машину як рекламоносій, при цьому обмовляючи вартість розміщення з рекламодавцем.

Прибутковість автомата в першу чергу залежить від його місця розташування. Вдалим для установки автомата вважається місце, де буде не менш 3 тис. візуальних контактів з потенційним споживачем за день.

Однак і це не гарантія того, що автомат виправдає очікування власника.

Споживач повинен звикнути до того, що автомат перебуває саме в цьому місці. І саме там він може купити те, що йому необхідно (будь те припейд-картка, пляшка води або кава).

Безумовно, високий рівень продажів досягається тільки в тому випадку, якщо вдається підтримувати постійно високу якість інгредієнтів, що використовуються в автоматах, - якщо кава виявиться несмачною, то іншим разом «звернутися» до автомата споживачеві навряд чи захочеться.

За спостереженнями операторів багато потенційних споживачів усе ще бояться автоматів. Перебороти цей острах покликані розумні інструкції, розміщені на автоматах, телефони «гарячих ліній» підтримки.

Потрібно враховувати й такий фактор, як наявність «конкуренції». Якщо поблизу від автомата є лоток або кіоск, де продається аналогічний товар, український покупець, швидше за все, звернеться до людини-продавця. Зворотна ситуація із продажем гарячих напоїв і соків: при рівній вартості споживач зволіє купити каву з автомата.

Вдалий старт вендингового бізнесу в Україні й досвід інших країн доводять його перспективність. Сегмент споживання «поза будинком» буде зростати, відповідно збільшиться й попит на якісне зручне обладнання. Однак бажаючі почати даний бізнес повинні бути готові до того, що в Україні повернення вкладеного капіталу при покупці автоматів йде повільніше, ніж у Європі. Так, вартість кава-автоматів і оренди місця під їхню установку в місті з мільйонним населенням під стать європейським. Але середня ціна чашки кави з автомата в Україні в 2 рази нижче, ніж у Східній Європі, і в 3 рази нижче, ніж у Західній.

В другому розділі роботи розглянута технологія створення мережі торгових автоматів, як бізнес-проекта. Для цього був розроблений бізнес-план ТОВ «Еко-Венд» у програмі Project Expert.

У базисному проекті спланована організація мережі з 10 торгових автоматів. Побудова мережі торгових автоматів планується здійснюватися силами працівників компанії.

Потенційними споживачами гарячих напоїв через торгові автомати є громадяни, які за місцем роботи, навчання, справам мають потребу в подібного роду сервісі, особливо в місцях, де відсутнє гаряче харчування й напої.

Як показує попереднє опитування багато потенційних торгових точок не проти того, щоб компанія-оператор створила додатковий сервіс для працівників, клієнтів, відвідувачів торгової точки.

Сьогодні багато коледжів, вищі навчальні заклади (що працюють у другу зміну, що мають кілька будівель - буфет тільки в одній з будівель) мають потребу в оснащенні обладнанням по готуванню гарячих напоїв для учнів і співробітників.

Проведений аналіз і статистика сусідніх регіонів, облік загальноукраїнського й закордонного досвіду, дозволяє зробити висновок про те, що насиченість ринку подібного роду торговими автоматами становить не більше 20% від потенціалу.

Потенційними місцями для установки обладнання є державні установи, СТО, офіс-центри (19 великих офісних центрів), автозаправні станції й автомийки, місця масового скупчення населення, де відсутні точки харчування, щоденна аудиторія яких становить велику кількість потенційних споживачів гарячих напоїв.

Використання зв'язків компанії дозволило прийти до попередньої домовленості на установку торгових автоматів.

Фірма займає вигідне територіальне положення в місті, що дозволяє встановлювати й обслуговувати обладнання по всій території міста й пригорода.

У результаті організації мережі торгових автоматів повинні бути реалізовані наступні задачі:

- налагоджена робота мережі з 10 торгових автоматів;

- споживачі одержують високоякісні продукти;

- збільшується число робочих місць на 3 одиниці;

- чистий прибуток наприкінці 4-го квартала складе 10978,74 грн;

- термін окупності інвестицій складе 26 місяців, тобто обладнання буде окуплене в період гарантійного терміну;

- отриманий досвід побудови мережі, що буде використаний надалі для розвитку вендингової торгівлі;

- проведений ряд маркетингових досліджень по виявленню переваг споживача;

- налагоджені нові партнерські відносини.

Реклама на торгових автоматах (доведення до споживача інформації про використання в готуванні напоїв тільки високоякісних інгредієнтів відомих торгових марок) у сукупності з підтримкою ідеального зовнішнього вигляду торгових автоматів повинна сприяти складанню позитивного іміджу автоматів мережі в споживачів напоїв.

Планується розвиток партнерських відносин у регіоні з однією з компаній постачальників бутильованої води високої якості. Укладання договору на поставку очищеної води, розміщення реклами й інформації на торгових автоматах про використання тільки високоякісної води.

Необхідний обсяг інвестицій для реалізації проекту становить 200000грн.

З метою покращення конкурентоспроможності мережі торгових автоматів в 3-му розділі роботи запропоновані рекомендації, які введені в 2-й варіант проекту й обчислені в програмі Project Expert.

Другий варіант проекту припускає створення вендингової мережі з 200 автоматів. Мережа буде розширена в межах міст Донецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Дружківка, Констянтинівка. Вартість проекту зросте до 3000 000грн. за рахунок коштів засновників і позикового капіталу.

Нижче наведені заходи, які були реалізовані для оптимізації роботи мережі.

1. Фірма замінила інгредієнти для готування напоїв на більш якісні інгредієнти «Nestle» - це знизило витрату матеріалів, і зменшило кількість випадків засмічення автоматів, що у свою чергу зменшило витрати на обслуговування автоматів, зменшився час простоїв. Заміна інгредієнтів також підвищила смакові якості напоїв, що залучило більшу кількість покупців і підвищило рівень продажів.

2. Залучення в штат фірми локатора – фахівця, що професійно займається пошуком місць установки автоматів, стратегічним розміщенням автоматів і їхньою перестановкою в процесі використання. Таким чином, установка автоматів у точки найбільшої прохідності значно підвищили кількість продажів.

3. Сезонне зниження продажів гарячих напоїв було згладжено шляхом придбання охолоджувальних пристроїв.

4. Укладання договору з компанією Nestle про сервісне обслуговування автоматів дозволило значно знизити кількість простоїв через поломки автоматів.

При порівнянні варіантів проекту отримані такі результати. По 2-му варіанту з урахуванням рекомендацій отримано:

 період окупності скорочений з 26 до 18 місяців;

 середня норма рентабельності зросла на 10,66%;

 індекс прибутковості підвищився зі значення 1,45 до 1,76.

Таким чином конкурентоспроможність підприємства підвиситься, що свідчить про ефективність розроблених пропозицій.

Коментар модератора

робота не містить посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали