Курсова робота «Обґрунтування доцільності створення автотранспортного підприємства», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 19.02.2011 15:56 · від Ольга · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Визначення проектного фонду робочого часу підприємства та його використання 4 2. Визначення проектної виробничої потужності підприємства та її технічної забеспеченності 5 3. Визначення потреби в трудових ресурсах та ступіні їх використання 6 4. Визначення потреби у інвестиційних ресурсах 8 4.1. Капітальні витрати на будівельні матеріали 8 4.2. Капітальні витрати на придбання і монтаж обладнання 9 4.3. Інші капітальні роботи й витрати 10 4.4. Зведений кошторисний розрахунок 4.5. Виробничі фонди підприємства 11 5. Визначення джерел формування капіталу та активів підприємства 12 6.визначення собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства 13 6.1. Матеріальні витрати 13 6.2. Витрати на оплату праці 14 6.3. Відрахування на соціальні потреби 16 6.4. Амортизаційні відрахування 16 6.5. Інші витрати 17 7. Визначення очікуваних фінансових результатів і ефективності діяльності підприємства 18 8. Відбір ефективного варіанту будівництва і функціонування підприємства 9. Аналіз беззбитковості роботи підприємства Висновок Література

Висновок

При визначенні найбільш ефективного варіанту будівництва і функціонування підприємства були використані такі критерії, як чистий дисконтний дохід та дисконтний термін окупності капітальних вкладів.

При порівнянні варіантів дисконтний термін окупності остався незмінний а чистий дисконтний доход капітальних вкладень збільшився на 5%.

При другому варіанті зменшилися капітальні вкладення в підприємство, але й зменшився чистий прибуток.

В зв’язку зі збільшенням вантажопід’ємності автомобіля з 27т до 40т при незмінних умовах облікова чисельність працівників зменшилась на 25%, в зв’язку з цим збільшилась і продуктивність праці робітника.

Для автотранспортного підприємства, що розглядається за варіантом 1 річний обсяг вантажообігу при якому прибуток буде дорівнювати нулю є 24703109т/км. Річний обсяг перевезень вантажів при якому прибуток буде дорівнювати нулю є 8234370т.

Коментар модератора

Є список використаної літератури, але відсутні на нього посилання у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?