Реферат «Світовий ринок вертольотобудування», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 10.02.2011 12:50 · від Елена · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Тенденції, що спостерігаються на світовому ринку вертольотобудування та особливість сучасного вертольтобудування 2. Росія та Україна на світовому ринку вертольотобудування Висновки Використані джерела

Висновок

Таким чином, можна зробити висновок, що світовий ринок вертольотобудування переживає зараз справжній бум у всіх сферах і стійкий високий попит експерти прогнозують ще на 10-15 років. Динаміка ринку диктує нові завдання, потрібен новий підхід до розробки вертольотів і нове їх позиціонування на світовому ринку.

Для стабілізації фінансово-економічного становища підприємств авіаційної промисловості протягом наступних років необхідно скористатися зростанням попиту на світовому ринку на пасажирські та транспортні літаки.

Україна належить до небагатьох держав, які володіють повним циклом створення авіаційної техніки, і займає значне місце на світовому авіаційному ринку в секторі транспортної та регіональної пасажирської авіації.

Коментар модератора

Є список використаної літератури, але відсутні на нього посилання у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?