Курсова робота «Товарознавча характеристика споживної цінності цукерок», 2005 рік

З предмету Товарознавство · додано 09.02.2011 11:04 · від Ботан · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Стан ринку цукристих кондитерських виробів. 2. Класифікація та асортимент м'яких цукерок. 2.1. Цукерки, глазуровані шоколадною глазур’ю:різновиди цукерочних корпусів. 2.2. Цукерки, глазуровані жировою глазур’ю. 2.3. Цукерки неглазуровані:цукерочці маси. 2.4. Цукерки шоколадні. 3. Характеристика упакування та маркування м'яких цукерок. 4. Товарознавча оцінка якості цукерок. Висновки та пропозиції. Список використаної літератури.

Висновок

В курсовій роботі були розглянуті наступні основні положення.

На сучасному етапі в Україні ринок кондитерських виробів зміцнив свої позиції та є досить розвиненим, має високий ступінь конкуренції між вітчизняними та закордонними виробниками. Серед українських виробників кондитерських виробів лідируючі позиції залишає за собою корпорація ROSHEN, на другому місті знаходиться концерн „А.В.К.”, а третє місце посідає Львівська кондитерська фабрика „Світоч”. В п'ятірку найбільших виробників ввійшли також „Київ – Конті” та Дніпропетровська кондитерська фабрика. Вищенаведені дані є досить позитивними і свідчать про те, що на українському ринку кондитерських виробів з кожним роком все меншу питому вагу займають іноземні виробники.

Цукерки  є дуже великою групою кондитерських виробів, які виготовляють на цукровій основі з різними наповнювачами. Класифікуються вони залежно від способу виготовлення, оздоблення поверхні, вида цукеркової маси, кількості цукеркової маси і розташування її у цукерці, зовнішнього оформлення:

• неглазуровані;

• глазуровані шоколадною, жировою, молочно-шоколадною та іншими видами глазурі;

• шоколадні з начинками;

• в цукровій пудрі та інші.

Упаковування та маркування цукерок має важливе значення. Так,

саме упакування є засобом спілкування з покупцем, створює імідж торгової марки, надає цукеркам гарного зовнішнього виду, запобігає зволоженню і висиханню, а також захищає їх від забруднення.

Для загортання кондитерських виробів на виробництві

застосовуються машини, у котрі вироби подають вручну, і машини, у котрі вироби подають на загортання автоматично. У кондитерській промисловості найбільше поширення одержали машини для загортання карамелі, цукерок і іриса як найбільш масової продукції кондитерського виробництва.

До упакування та маркування цукерок існують певні вимоги.

Так, фарби на обгортках повинні бути прозорими й не переходити на поверхність цукерок. Обгортка та підгортковий папір повинні щільно прилягати до цукерок, але легко від них відділятися. При фасуванні в коробки незагорнуті цукерки можуть бути завчасно укладені в капсюли, філейчики або коррекси з полімерних матеріалів, що дозволені органами Державного санітарно – епідеміологічного контролю. На коробках, ящиках з цукерками повинно бути маркування з наступним змістом: товарний знак та найменування підприємства – виробника, його місцерозташування, найменування виробу, масу нетто в грамах, дату виготовлення та термін зберігання. Маркування наносять шляхом наклеювання ярлику або нанесення чіткого відбитку фарбою трафаретом чи штампом, що не змивається та не має запаху.

Коментар модератора

40 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?