Курсова робота «Аналіз стану і використання виробничих запасів (на матеріалах УДППЗ «Укрпошта»)», 2010 рік

З предмету Аналіз господарської діяльності · додано 04.02.2011 23:48 · від Irina · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ І. Методика аналізу стану і використання виробничих запасів підприємства 7 1.1. Сутність виробничих запасів та роль їх аналізу в системі ефективного управління підприємства 7 1.2. Аналіз стану виробничих запасів 11 1.3. Аналіз ефективного використання виробничих запасів 14 Розділ 2. Аналіз стану і використання виробничих запасів на УДППЗ «Укрпошта» 17 2.1. Організаційно – економічна характеристика УДППЗ «Укрпошта» 17 2.2. Аналіз стану виробничих запасів на УДППЗ „Укрпошта” 24 2.3. Аналіз ефективного використання виробничих запасів на УДППЗ „Укрпошта” 30 Розділ 3. Шляхи підвищення ефективності використання виробничих запасів на УДППЗ „Укрпошта” 33 Висновки 38 Список використаних джерел 41 Додатки 43

Висновок

Господарська діяльність підприємства передбачає використання значних виробничих запасів. Для того, щоб стабільно здійснювати процес виробництва продукції на підприємстві, постійно мають бути оборотні засоби в матеріальній формі.

Вивчення літературних джерел, періодичних видань, нормативних документів та аналіз фактичного стану обліку виробничих запасів в умовах УДППЗ «Укрпошта» дозволило зробити наступні висновки.

Виробничі запаси – це матеріальні ресурси, які вже надійшли на підприємство, але ще не оброблялися або не використовувались і призначені для виробництва продукці, виконання робіт, надання послуг, обслуговування виробництва і адміністративних потреб.

В роботі було досліджено фінансово-економічний стан УДППЗ „Укрпошта”. В 2009 р. фінансова ситуація на підприємстві погіршилась: не дивлячись на зростання обсягу виробництва і реалізації продукції, спостерігається стрімке падіння чистого прибутку та показників рентабельності, - підприємство працює нестабільно. Чистий прибуток підприємства зменшився порінянно з 2008 р. на 113,9 тис.грн., або на 14,7%, Рентабельність продажів в 2009 р. зменшилась порівняно з 2008 р. на 33,2% і становила 0,9%. Збільшення коефіцієнтів рентабельності витрат засвідчує зростання витрат операційної діяльності вищими темпами, ніж зростання чистого доходу від реалізації продукції. Господарська діяльність УДППЗ «Укрпошта» є низькорентабельною, що викликає ризик збитковості. Аналіз складу та структури активів УДППЗ «Укрпошта» дозволяє стверджу вати, що структура фінансових ресурсів підприємства за останні роки була задовільною.

Коментар модератора

Є список використаної літератури, але відсутні на нього посилання у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення