Курсова робота «Облік фінансових витрат на прикладі ТОВ “Віртуал”», 2010 рік

З предмету Фінанси · додано 04.02.2011 17:08 · від Evelina · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Теоретико - методологічні основи обліку фінансових витрат 6 1.1. Витрати як економічна категорія та їх класифікація 6 1.2. Критичний огляд нормативної та спеціальної літератури з обліку фінансових витрат 13 1.3. Організаційно-економічна характеристика бази дослідження 17 Розділ 2. Бухгалтерський облік фінансових витрат 22 2.1. Організація обліку на ТОВ „Віртуал” 22 2.2. Первинний облік фінансових витрат 24 2.3. Синтетичний та аналітичний облік фінансових витрат 26 2.4. Шляхи вдосконалення обліку фінансових витрат 30 Висновки і пропозиції 32 Список використаної літератури 33 Додатки 35

Висновок

В ході написання даної роботи нами досліджено процес обліку фінансових витрат на досліджуваному підприємстві ТОВ “Віртуал”.

Нами дано визначення витрат як економічної категорії і проведено їх класифікацію; проведено критичний огляд нормативної та спеціальної літератури з обліку фінансових витрат; досліджено організацію обліку та первинний, синтетичний та аналітичний облік фінансових витрат на підприємстві ТОВ “Віртуал”; намічено шляхи вдосконалення обліку фінансових витрат.

Первинними документами при відображенні накопичення фінансових витрат є видатковий касовий ордер, виписка банку, довідка та розрахунок бухгалтерії.

Для обліку фінансових витрат виробництва підприємство використовує рахунок 95 „Фінансові витрати”, до якого відкрито додаткові субрахунки.

Аналітичний облік ведеться за ознаками, визначеними підприємством для забезпечення потреб управління необхідною інформацією.

Інформація за рахунком 95 "Фінансові витрати" відображається в Журналі 5 (5А). У фінансовій звітності сума фінансових витрат вказується у ф.2 „Звіт про фінансові результати” стр. 140.

В процесі управління витратами на підприємстві ТОВ “Віртуал” основна увага зосереджується на мінімізації їх загального обсягу.

З метою отримання оперативної інформації про фінансові витрати бухгалтерія підприємства щотижня подає керівництву підприємства дані про нараховані фінансові витрати. Для покращення цього процесу нами пропонується автоматизувати цей процес та організувати на підприємстві мережу для доступу до бази даних з фінансових витрат працівників, які потребують такої інформації.

Як видно із даних, діяльність підприємства носить стабільний характер. За 2007 – 2009 рр. збільшилися обсяги реалізації продукції. Собівартість продукції також зросла, причому темпи її зростання перевищували темпи зростання доходу підприємства. Усі інші ключові показники підприємства також зростали, що говорить про поступовий розвиток підприємства.

Загальна сума витрат по підприємству зросла на 28,07 %, в тому числі всі елементи витрат крім амортизації. В цілому по підприємству можна зробити наступні висновки: підприємство працює з прибутком вже два роки, протягом 2008 року прибуток зріс більше ніж два рази (211,16 %).

Серед недоліків в роботі підприємства можна відмітити низький рівень оплати праці і низьку питому вагу витрат на оплату праці в загальній структурі. Для підвищення продуктивності праці необхідно підвищити її оплату та ввести заохочувальні виплати в залежності від виконання плану.

В процесі управління витратами на ТОВ „Віртуал” основна увага зосереджується на мінімізації їх загального обсягу. Найбільшого значення при цьому набуває оперативність отримання інформації про витрати, що дозволяє здійснювати вплив на хід виробничого процесу з метою його оптимізації, попереджувати невиробничі витрати, мобілізації резервів виробництва та підвищенні його ефективності.

Управління витратами дозволяє надати узагальнюючу оцінку ефективності використання ресурсів і визначити резерви збільшення прибутку та зниження ціни одиниці продукції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?