Реферат «Українська Центральна Рада», 2009 рік

З предмету Історія · додано 03.02.2011 01:42 · від Брюнетка · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Виникнення та історичне значення Центральної Ради для України 4 Розділ 2. Культурно-освітня діяльність Центральної Ради 8 Висновки 13 Список використаних джерел 14

Висновок

В даній роботі ми розглянули тему: «Українська Центральна Рада». Розкриття даної теми дозволило нам зробити наступні висновки.

Події, звершення та наслідки революції займають чільне місце як в історії Росії в цілому, так і в історії України. Їхня оцінка ніколи не була однозначною. І це природно, адже мова йде про долю й саме існування цілих класів, прошарків населення – мільйонів зведених у могилу цією революцією людей.

Останнім часом історики й публіцисти піддають критичному аналізу цю найбільш значущу, героїчну і водночас трагічну подію XX ст. Сьогодні відкриваються архіви, стають відомими широкому колу читачів та науковому загалу вилучені ще донедавна з наукового обігу праці зарубіжних радянологів, повертаються на бібліотечні полиці дослідження й мемуари безпідставно репресованих вчених, політичних діячів, а також відвертих противників революції. Це здоровий і плідний процес, який має сприяти визначенню дійсного характеру подій, що передували революції, ходу самого процесу революційного творення, участі в ньому партій, організацій, окремих осіб – героїв і антигероїв тих буремних часів.

Таким чином, на початку XX ст. могутнє революційне піднесення мас, зростання рівня їх політичної й національної самосвідомості значною мірою сприяли розвитку української культури. На цій хвилі розгортається творчість цілої плеяди українських митців, учених, які збагатили вітчизняну і світову духовну скарбницю. І саме за таких умов, як ніколи раніше, виразно проявилося розмежування між тими суспільно-політичними силами, які виступали на захист української культури, мови, і тими, які всіляко гальмували їх розвиток. Широкі народні маси свої сподівання на повне духовне розкріпачення, на вільний розвиток української культури остаточно пов’язали з боротьбою за демократизацію громадського життя.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?