Курсова робота «Оптимізація маркетингової діяльності фірми « Капітошка »», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 02.02.2011 23:44 · від Віта · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. Сегментування ринку. Анкета. Результати анкетування. Розділ 1. Моделювання оптимальної ціни. 1.1. Визначення взаємозв’язку між ціною і попитом. 1.2. Визначення цінової еластичності попиту. 1.3. Визначення оптимальної ціни, при якій фірма отримує максимальний прибуток. 1.4. Визначення теоретичного рівня критичного збуту. 1.5. Визначення реального рівня критичного збуту і зони доцільності підприємства. Розділ2. Аналіз впливу нецінових методів конкуренції на обсяг збуту і прибуток фірми. 2.1. Обґрунтування маркетингових заходів, спрямованих на підвищення ефективності функціонування фірми. 2.2. Визначення основних показників маркетингової діяльності фірми через 1-2 роки. 2.3. Факторний аналіз прибутку. Висновки. Список використаної літератури.

Висновок

В ході виконання курсової роботи на основі зібраної і проаналізованої первинної та вторинної інформації, була визначена незадоволена потреба в дитячих костюмах ціна яких відповідала б якості. Створено фірму „Капітошка”, яка задовольняє цю потребу на ринку.

Фірма „Капітошка” розробила ряд моделей, який відзначається не лише своєю специфічністю та унікальністю, а й високою якістю, відповідною (відносно недорогою) ціною та зручністю. Костюми пропонуються в широкому асортименті.

Фірма провела пробний маркетинг товару і враховуючи всі витрати (постійні і змінні) на його виробництво прийшла до висновку, що оптимальна ціна на костюм при якій оптимальний обсяг продажу забезпечить їй максимальний прибуток. Також було побудовано графік функції попиту не цей товар, визначено та проаналізовано цінову еластичність, знайдено точку самоокупності.

Фірма „Капітошка” використовує однорівневий канал для збуту своєї продукції, тобто продає свій товар через мережу спеціалізованих магазинів. При визначенні ширини каналу розподілу продукції, фірма “Капітошка” обрала селективний підхід. Це означає, що фірма відбирає кращих посередників із тих, які готові надати свої послуги.

Збут продукції великою мірою залежить від реклами. Реклама – це будь-яка платна не особистісна форма розповсюдження інформації про фірму та її товар. На основі результатів анкетування можна зробити висновок, що реклама на телебаченні відіграє найважливішу роль. Тому підприємство використовує рекламу на телебаченні, в пресі та Інтернеті.

Для отримання високих результатів потрібно посилити маркетинговий контроль фірми „Капітошка”. Ця фірма є не єдина на ринку, яка займається виробництвом і збутом дитя-чого одягу, тому значну увагу потрібно приділити аналізу частки ринку, який дає змогу оцінити становище підприємства стосовно конкурентів. Якщо ринкова частка підприємства збільшується, то його конкурентне становище зміцнюється, якщо ж ринкова частка зменшується – це ознака того, що діяльність конкурентів ефективніша.

Постійний контроль за співвідношенням між витратами на маркетинг та обсягами продажів допомагає підприємству підтримувати витрати на маркетинг на необхідному рівні. Підприємству важливо виявляти всі можливі зміни у споживчих симпатіях. При тому потрібно використовувати різні методи спостереження за ставленням до фірми з боку споживачів, посередників, контактних аудиторій та інших учасників маркетингового середовища. Та у разі різкого падіння обсягів продажів можна запланувати:

1. подальше скорочення виробництва;

2. вибіркове зниження цін;

3. посилення активності торговельного персоналу;

4. оновлення товарного асортименту;

5. активізацію заходів щодо просування товару на ринок.

Потрібно здійснювати контроль за прибутковістю. Він передбачає оцінка рентабельності діяльності підприємства в розподілі по товарах, територіях, сегментах ринку, торговельних каналах та обсягах замовлень. Керівництво повинно мати інформацію про використання трудових ресурсів, якість продукції, дослідження ринку. Ці дані дають змогу прий-мати рішення, спрямовані на те, щоб діяльність підприємства була високорентабельна.

Стратегічний контроль полягає в тому, щоб вияснити, чи справді підприємство використовує усі маркетингові можливості та наскільки ефективно воно це здійснює.

Отже, всі ці рекомендації є важливими для підприємства „Капітошка”, але фірма в результаті своєї діяльності повинна оцінити їх і вибрати ті, які найсуттєвіше підходять для подальшого її розвитку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?