Курсова робота «Бюджетування зовнішньоекономічної діяльності підприємства», 2010 рік

З предмету Економіка · додано 03.02.2011 18:46 · від Віта · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Прогноз збуту продукції 5 2. План-графік надходження коштів на реалізовану продукцію 6 3. Виробнича програма 7 4. Кошторис прямих витрат на матеріали 8 5. Плани-графіки виплат грошових коштів за матеріали 9 6. Кошторис прямих витрат на заробітну плату 11 7. План-графік виплат грошових коштів за заробітну плату 12 8. Кошторис загальновиробничих витрат 13 9. Плани-графіки розрахунків за загальновиробничими витратами 15 10. Кошторис адміністративних витрат 17 11. Плани-графіки розрахунків за адміністративними витратами 18 12. Кошторис витрат на збут 20 13. План-графік розрахунків за витратами на збут 21 14. Бюджет доходів та витрат 22 15. Бюджет руху грошових коштів 23 16. Визначення потреби у фінансуванні та формування схеми кредитування 24 Висновки 25 Список використаних джерел 26

Висновок

За допомогою даного курсового проекту було закріплено лекційний матеріал, набуто практичних вмінь та навичок з формування вхідної інформації (планів-графіків, прогнозів, кошторисів), консолідування бюджетної інформації з різних інформаційних джерел для розроблення основних бюджетів (бюджету доходів та витрат, бюджету руху грошових коштів).

У першому розділі курсового проект розроблено прогноз реалізації продукції у штуках та гривнях, на основі якого у другом розділі складено план-графік надходження коштів за реалізовану продукцію.

У третьому розділі роботи розраховано виробничу програму ТзОВ «Дакор», тобто обсяг продукції, яку підприємство планує виготовити. У четвертому розділі, з метою визначення потреб у матеріалах, напівфабрикатах, комплектуванні та інших виробах, необхідних для виробництва готової продукції, розроблено кошторис прямих витрат на матеріали, на основі чого у п’ятому розділі сформовано плани-графіки виплат грошових коштів за матеріали.

У шостому розділі курсового проекту було розроблено кошторис прямих витрат на оплату праці, який передбачає розрахунок витрат на оплату праці виробничого персоналу з урахуванням норм часу на виготовлення конкретних виробів, почасових тарифних ставок та розцінок. Відповідно до кошторису прямих витрат на оплату праці у сьомому розділі сформовано план-графік виплат грошових коштів за заробітною платою.

На основі виробничої програми, укладених угод та відповідних розрахунків у восьмому розділі розроблено кошторис загальновиробничих витрат та у дев’ятому розділі сформовано плани-графіки розрахунків за загальновиробничими витратам. У десятому розділі розроблено кошторис адміністративних витрат, відповідно до якого у одинадцятому розділі сформовано плани-графіки розрахунків за адміністративними витратами.

Кошторис витрат на збут ТзОВ “Дакор” розроблено у дванадцятому розділі, а у тринадцятому сформовано план-графік розрахунків за витратами на збут.

Розглянувши фінансову звітність підприємства ТзОВ «Дакор», а саме склавши бюджет доходів та витрат а також бюджет руху грошових коштів (розділи 14 та 15), можна зробити висновок що дане підприємство є збитковим. У випадку коли виникає дефіцит коштів на підприємстві залучають зовнішні джерела фінансування, а саме банківські кредити. Проте в даному випадку брати кредит буде недоцільно, адже із самого початку дане підприємство не отримувало прибутків а мало тільки збитки. Сальдо на кінець періоду постійно було від’ємне. Враховуючи всі ці фактори доцільним буде або реорганізувати дане підприємство або повністю його ліквідувати.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?