Дипломна робота «Дослідження й аналіз розвитку ринку виробництва металотрубної продукції», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 31.01.2011 21:25 · від Vikky · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Дослідження ринку виробництва металотрубної промисловості 7 1.1. Стан світового ринку трубної промисловості 7 1.1.1. Загальна ситуація 7 1.1.2. Лідери світового ринку 10 1.1.3. Випуск труб в окремих країнах 16 1.2. Трубна промисловість України на фоні світового виробництва. 25 Розділ 2. Аналіз українського ринку трубної промисло-вості 34 Розділ 3. Проблеми й перспективи трубного ринку україни на прикладі донецького металургійного заводу 47 3.1. Загальні підсумки виробництва труб в Україні 47 3.2. Проблеми українського трубного виробництва 48 3.3. Перспективи розвитку трубного ринку 49 3.3.1. Застосування інноваційної технології в ЗАТ «Донметзавод» - введення в експлуатацію ділянки антикорозійного покриття труб великого діаметра 59 3.3.2. Розробка бізнес-плана Висновки Резюме Список використаної літератури

Висновок

У процесі виконання дипломного проекту була обґрунтована рентабельність введення в експлуатацію лінії по виробництву труб з антикоро-зійним покриттям на базі Донецького металургійного заводу й реалізації гото-вої продукції на українському й світовому ринках.

Маркетингові дослідження ринку збуту готової продукції показали, що даний вид продукції користується попитом у підприємств різних галузей, у тому числі підприємств житлово-комунального господарства, будівельних ор-ганізацій, підприємств нафтопереробної й газової промисловості. Попит на послуги й готову продукцію стійкий, купівельна спроможність не піддана ко-ливанням залежно від сезону.

Виробництво не залежить від кліматичних умов. Інфраструктура регіону досить розвинена. Виробництво перебуває в безпосередній близькості від партнерів.

Крім економічного ефекту такого виробництва існує соціальний - част-кове рішення проблеми зайнятості працездатного населення міста й забезпе-чення його стійким доходом. Вирішується проблема утилізації пластикової тари. Підвищується надійність водо- і газопроводів, збільшуючи строк експлу-атації труб більше чим на 30 років. Використання труб з антикорозійним по-криттям переважніше, тому що надійніше й екологічно безпечніше.

Купівельна спроможність потенційних споживачів висока.

Виробництво відповідає всім вимогам природоохоронного законодавства і є екологічно безпечним (за умови дотримання технології виробництва).

Вимоги законодавства - наявність сертифіката якості на продукцію, наявність ліцензії на здійснення діяльності не потрібно.

На закінчення необхідно відзначити, що плани модернізації виробництва на Донецьком металургійному заводі з уведенням нової ділянки покриттів да-леко не вичерпані. На виході новий проект - організація виробництва труб, що не уступають по своїх властивостях безшовним. Фахівцями заводу вже знай-дене технічне рішення даної проблеми - пророблена технологія локальної тер-момеханічної обробки (ЛТМО) зони звареного шва, після якої матеріал шва здобуває дрібнозернисту структуру й труби стають практично безшовними.

Виходячи з вищевикладеного, можна зробити висновки про високий сту-пінь зворотності капіталу в короткий проміжок часу (по даному розрахунку строк окупності вкладень в устаткування склав період 13 місяців при наявній ставці відсотка по кредитах і однозмінному робочому тижні). Це говорить про економічну доцільність організації підприємства по антикорозійному по-криттю водо-газопровідних труб поліетиленом високого тиску.

Коментар модератора

Робота старенька, але пристойна, багато чого можна почерпнути

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?