Курсова робота «Резидентна програма для визначення інформації про жорсткий диск», 2009 рік

З предмету Комп'ютери · додано 24.01.2011 15:55 · від Helena · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Формулювання задачі 5 2. Методи та засоби розв’язування задачі 6 3. Алгоритми розв’язування задачі 12 4. Програма та її опис 14 4.1. Назва програми 14 4.2. Призначення програми 14 4.3. Мови програмування, на яких написана програма 14 4.4. Логічна структура програми 16 4.5. Вхідні та вихідні дані 16 4.6. Програмні засоби 17 4.7. Технічні засоби 17 5. Технологія програмування, виконання, відлагодження програми 18 5.1. Технологія програмування 18 5.2. Технологія виконання програми 18 5.3. Відлагодження програми 18 5.4. Надійність програми у межах зміни вхідних даних 19 5.5. Контрольний приклад та аналіз компютерної реалізації програми 19 6. Інструкція користувачеві 21 Висновки 22 Список використаної літератури 23 Додаток 1. Текст програми на мові Assembler 24

Висновок

В ході виконання курсової роботи я закріпила практичні навички, набуті під час вивчення курсу “Системне програмування та операційні системи”. Крім того я навчилася самостійно опрацьовувати навчальну літеретуру, розробляти алгоритми та програмно втілювати їх.

Я написала “Резидентну програму для визначення інформації про жорсткий диск ”, яка виводить інформацію про жорсткий диск за допомогою інтерфейсу ІDE/ATAPІ, зокрема серійних номерів.

До позитивних сторін цієї програми можна віднести її мобільність, тобто програма без змін може використовуватися на різних комп’ютерах. Також дана програма може використовуватися у різних операційних системах, а саме в DOS/Wіn9x, NT, XP з правами адміністратора. Інтерфейс розробленої навчальної підсистеми є надзвичайно простим у використанні та є маловиснажливим для людського ока, що у свою чергу, дозволить користувачеві провести більше часу за комп’ютером, при користуванні програмою.

До недоліків програми можна віднести керування програмою тільки за допомогою клавіатури.

Алгоритм написання даної програми є практично універсальним по відношенню до інших створюваних програм для визначення інформації про жорсткий диск.

Необхідно пам’ятати, що кожна програма має свої особливості написання, тому алгоритми розроблені для інших програм, можуть лише полегшити написання програми, або вказати вірний напрямок для написання алгоритму.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?